Unikátní kolekce oslavující krásy Prahy

100% česká kosmetická značka MANUFAKTURA založená r. 1991 představila unikátní lokální kolekci PRAHA Memories, která oslavuje krásy Prahy, je inspirována českým národním stromem a zároveň ctí trendy. Kolekci nabízí ve svých prodejnách v historickém centru Prahy a na letišti, orientovaných převážně na zahraniční zákazníky.

Pozadí vzniku vysvětluje Bára Čechová – kreativní ředitelka: „Víme, že mnozí turisté si ze svých cest chtějí odvézt suvenýr s vyobrazením místa, které navštívili a že stoupá obliba lokálních a praktických dárků. Ve spolupráci s našimi vývojáři a výtvarníky jsme proto vytvořili kosmetický koncept PRAHA Memories, v rámci kterého jsme kromě tradičního důrazu na skvělé složení věnovali výjimečnou pozornost estetickému pojetí. Nádherné akvarelové motivy ikonických pražských míst pro nás namalovala výtvarnice Diana Delevová.“

Kosmetická kolekce inspirovaná českou tradicí, historií a přírodou obsahuje hydratační a regenerační lokální výtažek z lipových květů a je vyráběná v Praze v souladu s principy udržitelnosti.

Více zde: https://manufaktura.cz/originalni-darek-z-prahy-kosmetika-praha-memories/

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-kosmetika-firmy-Manufaktura

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.