David Pastrňák a FERATT uvedli na trh nový parfém PASTA88

David Pastrňák, jeden z nejznámějších českých sportovců a světová špička v hokeji, představil svůj vlastní parfém PASTA88, který vytvořil ve spolupráci s módní značkou FERATT. Na slavnostním uvedení jej přivítal, kromě zástupců firmy FERATT, také ambasador značky, herec Martin Dejdar. Akce se symbolicky konala 8. 8. 2023, podle čísla 88, které David nosí na dresu a jenž se stalo součástí názvu vůně.

Symbolické datum 8. 8. odstartovalo budoucí „kariéru" nového českého parfému, který na trh uvedl legendární hokejista David Pastrňák. Právě číslo 88 a Davidova přezdívka „Pasta" se staly základem pro název exkluzivní vůně „PASTA88". Na slavnostním křestu v pražské restauraci Bohemia Goose svůj výtvor uvedl v doprovodu zástupců značky FERATT fashion, spolu s jejím ambasadorem, hercem Martinem Dejdarem.

David Pastrňák, mezi hráči přezdívaný „Pasta“, hraje na ledě se symbolickým číslem 88. Právě jeho sebevědomí, odhodlání a odvaha – což jsou jeho charakteristické vlastnosti, kterými předčí ostatní hokejisty – se promítly do vonné směsi, v níž nacházíme sílu, eleganci i smyslnost. V jistém smyslu je to odrazem Davida v jeho vystupování, i ve stylu oblékání a přístupu k lidem.

„Dva roky nám to trvalo, protože vytvořit perfektní parfém prostě trvá dlouho," komentoval David Pastrňák náročný proces přípravy vůně, kterému věnoval hodně volného času ve svém nabitém programu.

Pro vytvoření vlastní parfémové vody bylo samozřejmě nutné spolupracovat s odborníky v oboru. Sám autor doufá, že jeho vůně osloví jak hokejové fanoušky, tak i milovníky módy a parfémů.

Nápad na vznik vůně vzešel během krátkého setkání Davida s dlouholetým ambasadorem značky FERATT fashion, Martinem Dejdarem, v létě 2021 v Karlových Varech.

„Povídali jsme si a vznikl nápad udělat Davidovi parfém, protože jsem už tehdy měl jeden pro sebe a druhý pro Karlose Vémolu a slovo dalo slovo," zavzpomínal Martin Dejdar, který svůj parfém DayDee uvedl na trh už před 3 roky. „David je člověk, který má rád módu, rád se dobře a neobvykle obléká, což mě nesmírně baví. Jsem rád, že se to povedlo,“ doplnil Dejdar.

PASTA88 je pánský parfém s orientálním a dřevitým charakterem. Je ztělesněním mužské elegance a síly. Jde o exkluzivní parfém z ingrediencí prvotřídní kvality, které zaručují svému nositeli dlouhotrvající zážitek z přitažlivé a sofistikované vůně. Parfém je k dostání v prodejnách FERATT po celé ČR a na e-shopu společnosti www.panskamoda.cz.

FERATT fashion

FF je dynamická česká módní značka pro muže, která působí na domácím trhu už od roku 1992. Původně malá rodinná firma se postupem času rozrostla ve značku s větší působností. Společnost provozuje 13 prodejen v obchodních centrech po celé ČR. Zaměřuje se na nabídku volnočasové a společenské pánské módy v prémiové kvalitě. Do tradičního odvětví pánské módy vnáší vlastní inovativní prvky, odrážející se jak v materiálech, tak v designu. Kolekcím FERATT fashion dominují prvotřídní materiály, důraz na detail, moderní střih i možnost úpravy oděvů na míru. Značka také provozuje svůj vlastní portál panskamoda.cz, kde uvádí kromě módy také všechny novinky ze světa značky i zajímavosti z módy pro pány obecně.

Odkazy:

https://feratt.cz/

https://www.panskamoda.cz/pasta88

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-móda-kosmetika-hokej-trendy-Patrňák-firmy-FERATT fashion

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.