Furniture China 2023 a Maison Shanghai 2023 ZA DVEŘMI – 11. až 15. září 2023

V Šanghaji se od 11. do 15. září 2023 budou konat veletrhy Furniture China 2023 a Maison Shanghai 2023. Cílem akce, kterou pořádá společnost Shanghai Sinoexpo Informa Markets International Exhibition Co., Ltd., je představit kreativní trend „design + life" a podpořit novou vlnu ideálního bydlení v čínském nábytkářském průmyslu. Akce přiláká více než 200.000 odborných zákazníků ze 160 zemí a bude se konat na obrovské výstavní ploše 300.000 metrů čtverečních.

Téma akce „IN NOW!" odráží nástup generace Z jako spotřebitelů s rozmanitými představami o životě. Akce se zaměří na novou poptávku a představí originální design, špičkové možnosti individualizace, zelenou inteligenci, kancelář budoucnosti, venkovní nábytek, zdravý spánek, inovativní materiály, umělecké dekorace a kreativní osvětlení.

Na scénu se vrátí cena Gold Idea Furniture Design Award (GIDA), která má ambici stát se špičkovým oceněním za design nábytku v Číně. V roce 2023 zasednou v porotě odborníci z celého světa.

Design hraje v této události klíčovou roli, je hnací silou odvětví a proměňuje životy. V hale Design of Designers (DOD) se představí inovace v oblasti vícerozměrného designu, zatímco hala Design Q&A nabídne poradenské služby v oblasti designu. Součástí akce bude také soutěž o cenu Genie Award za estetický návrh prostoru.

Inovace a změny jsou základem kvalitního vývoje nábytkářského průmyslu. Speciální výstavy jako Office Kitchen a Office Future Development Summit Forum se budou zabývat budoucností kancelářských prostor. Na akci bude také udělena cena Golden Axe Award za inovace v oblasti materiálů používaných při výrobě bytových doplňků.

Digitalizace a chytrá řešení jsou pro budoucnost tohoto odvětí zásadní. Veletrhy Furniture China 2023 a Maison Shanghai 2023 kombinují online a offline platformy, aby podpořily přesnou komunikaci a lepší propojení nabídky a poptávky. Akce nabízí digitální služby jako získávání zákazníků, rozvoj elektronického obchodu a digitální marketing.

Zúčastněte se veletrhů Furniture China 2023 a Maison Shanghai 2023 a seznamte se s nejnovějšími trendy v oblasti vybavení domácností, navažte kontakty s profesionály z oboru a objevte inovativní designová řešení.

Další informace najdete na oficiální stránce https://bit.ly/45qWiVr a registrujte se na stránce https://bit.ly/3rUniOn .

KONTAKT: E-mail: Emma.Wang@imsinoexpo.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-trh-dřevo-Shanghai Sinoexpo Informa Markets International Exhibition

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.