Robot FANUC za HOLE IN ONE

Brněnská společnost EPRIN je dne 13. července hlavním partnerem golfového turnaje v rámci turnajů MORAVA GOLF TOUR 2023. Místem tohoto unikátního turnaje je hřiště Mnich v Nové Bystřici.

Firma EPRIN, specializující se na automatizaci, digitalizaci a robotizaci, připravila pro golfisty nevšední zážitek. Na jihočeském golfovém hřišti se totiž koná turnaj s názvem "ROBOTIZUJTE!", v rámci kterého bude k dispozici průmyslový robot v hodnotě 1,000.000 Kč pro hráče, který dokáže v soutěži hole in one trefit jamku číslo 10 na jeden úder (jednu ránu).

"Chceme ukázat golfistům i širší veřejnosti, že dnes všudypřítomná robotika není jen suchá technická disciplína, ale může být velmi zajímavým a přínosným oborem s mnoha možnostmi využití," vysvětluje generální ředitel EPRIN Ing. Jiří Šindelka.

EPRIN je systémový integrátor jehož portfolio se skládá z významných společností v České republice, ale i po celém světě. Roboti najdou uplatnění v mnoha typech podniků, kde mohou zvýšit produktivitu, přesnost a bezpečnost pracovníků.

Více informací na najdete v aktualitách na stránkách společnosti www.eprin.cz.

Kontakt:

Jiří Šindelka, e-mail: jisindelka@eprin.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-průmysl-počítače-golf-firmy-Eprin

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Sport
Zpracovatelský a výrobní průmysl
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.