Úspěšná značka nábytku Vivense vstupuje na český trh. Nabízí špičkový design světové kvality

Stylový, funkční a elegantní nábytek. Přesně to zákazníkům přináší mezinárodní značka Vivense, která vstoupila na český trh a spustila prodej prostřednictvím nového e-shopu. Pozornost poutá širokým výběrem a precizním designem za skvělé ceny.

Vivense se ke vstupu na český trh odhodlala po několikaletém úspěšném působení ve Velké Británii, v Německu a Turecku. Regionální ředitelkou značky se stala Nina Třísková, která několik let působila v Bonami. Vivense se v tuto chvíli rozhodlo expandovat, protože na českém trhu cítí příležitost.

Sortiment nabízeného zboží je velmi široký. Zahrnuje tisíce produktů v kategoriích nábytku a bytových doplňků, které jsou navrženy podle aktuálních trendů interiérového designu. Mezi zákaznicky nejoblíbenější styly v současnosti patří minimalistický, industriální nebo skandinávský. Zákazníci se mohou inspirovat také speciálně označenými produkty z Vivense Collection, které patří mezi nejžádanější. Při nákupu nad 5 000 Kč zákazníci navíc získají dopravu zdarma, pro nadrozměrný nábytek, jako jsou křesla, skříně či pohovky, navíc výnos až do bytu zcela zdarma.

Do budoucna má značka v Česku velké plány. Po úspěšném spuštění e-shopu plánuje otevřít také fyzická místa prodeje. „Náš flagship store bychom chtěli již brzy otevřít v Praze. Naším cílem je, aby si každý mohl dovolit moderní design a abychom se stali pro naše zákazníky inspirací naším osobním přístupem. Neptáme se, do kterého patra chcete pohovku vynést. Rádi vám ji umístíme až do obývacího pokoje, a to zcela zdarma," říká Nina Třísková, manažerka Vivense.

Pestrý sortiment produktů Vivense je svěží konkurencí pro zavedené značky jako je IKEA či JYSK, i prémiovější sortiment Bonami nebo Stopky. Ambicí značky je získat své místo na trhu díky špičkovému designu, širokému výběru a cenové dostupnosti a stát se preferovanou volbou pro zákazníky hledající kvalitní nábytek a bytové doplňky.

Vivense: www.vivense.cz

advertia digital: www.advertiadigital.com

Punchline: www.punchline.cz

Dovolte si žít hezky. Vivense

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-dřevo-byty-trendy-nábytek-firmy-Vivense-Punchline

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.