Nákupní festival v Čcheng-tu představuje dovážené zboží

V Čcheng-tu, hlavním městě jihozápadní čínské provincie S'-čchuan, byl 2. června zahájen letní nákupní festival. Jeho cílem je upozornit na zboží dovážené po expresní železnici z různých zemí mezi Čínou a Evropou.

Během osmi dnů se na této akci představí široká škála přeshraničního zboží a jedinečných řemeslných výrobků z 15 národních (komoditních) pavilonů Čcheng-tu-Eurasie v městské části Čching-paj-ťiang v Čcheng-tu a také z pavilonů v městských částech Šuang-liou a Ťin-niou společně s platformou asociace přeshraničního elektronického obchodu v Čcheng-tu.

Akce si klade za cíl vytvořit nové scénáře spotřeby dovážených výrobků a poskytnout obyvatelům přístup k vysoce kvalitnímu mezinárodnímu zboží a nabídnout jim pohodlné nakupování.

"Prodávané výrobky jsou nejen cenově dostupné, ale také mají zaručenou kvalitu," uvedl zástupce úřadu pro mezinárodní obchod a logistiku v okrese Čching-pej-ťiang.

Různé propagační aktivity probíhají také na jednotné online nákupní platformě nazvané Chengdu Cloud Shopping. Zboží z celého světa mohou spotřebitelé nakupovat z domova pomocí programu Chengdu Cloud Shopping mini.

Podle úředníků obchodního úřadu v Čcheng-tu se jako doprovodná aktivita nákupního festivalu má 9. června konat setkání pro seznámení s dováženým zbožím.

Toto setkání pomůže vytvořit komunikační most mezi nabídkou a poptávkou dováženého zboží, dále rozšířit prodejní kanály dováženého zboží a pokračovat v podpoře spotřeby dováženého zboží.

Čcheng-tu se díky zahájení provozu čínsko-evropského železničního expresu stalo z vnitrozemského města branou mezinárodního obchodu. Mezinárodní železniční přístav v městské části Čching-paj-ťiang v Čcheng-tu spojuje více než 100 čínských a přeshraničních měst.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2092684

/Chengdu_residents_shop_for_goods_imported_via_the_China_Europe_Express.jpg

KONTAKT: Yumei Guo, 940967929@qq.com

Klíčová slova Čína-trh-obchod-Chengdu Commerce Bureau

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.