GWM rozšiřuje svůj globální dosah uvedením vozu TANK500 v SAE

29. května uvedla společnost GWM na trh Spojených arabských emirátů (SAE) model TANK500. Slavnostní zahájení prodeje, které se odehrálo v Dubaji, přilákalo pozornost a zájem nemalého počtu fanoušků automobilky GWM.

Akce se zúčastnilo přes 140 hostů, včetně VIP zákazníků, a více než 70 vlivných médií a hlavních hybatelů veřejného mínění, u nichž sklidil GWM TANK500 značnou chválu. Model GWM TANK500 si zákazníky ve Spojených arabských emirátech získal svým prémiovým luxusním zpracováním a skvělým výkonem. Ke zvýšení povědomí o značce GWM TANK mezi místními spotřebiteli přispělo také představení modelu GWM TANK300.

Unikátním prožitkem inteligence, luxusu a pohodlí provázel produktový ředitel společnosti GWM pro oblast Blízkého východu Gautam Arun. Publiku neopomněl také důkladně přiblížit silné stránky modelu GWM TANK500. "Vozidlo GWM disponuje jak městskými, tak terénními kvalitami, a to díky pokročilé technologii, která zajišťuje výjimečnou rovnováhu mezi výkonem a komfortem," uvedl Gautam Arun.

Vůz GWM TANK500 je středně velké až velké luxusní terénní SUV, které razí na trhu luxusních terénních SUV novou kategorii. Tento model vyvinutý na platformě TANK nabízí působivý výkon, inteligentní možnosti jízdy v terénu i výjimečný komfort a bezpečnost.

GWM TANK500 je vybaven vysoce výkonným hnacím ústrojím a systémem pohonu všech kol, který zákazníkům poskytuje úžasnou stabilitu a bezpečnost. Nabízí také specializované terénní konfigurace na míru požadavkům spotřebitelů, včetně elektronicky řízené mechanické uzávěrky diferenciálu, režimu Off-road Creep Mode a dalších. Tyto konfigurace dokážou uživatelům poskytnout praktičtější a bezpečnější jízdní vlastnosti v náročných terénních podmínkách. Pokud například při jízdě přes výmol proklouzne pneumatika, může se řidič rychle dostat z potíží pomocí elektronicky ovládaného tlačítka pro aktivaci uzávěrky diferenciálu.

Model GWM TANK500 chce řidičům a cestujícím poskytnout také prožitek prvotřídního luxusu a pohodlí. Jednoduchý, ale majestátní exteriér a velkoplošná mřížka přední masky chladiče s hranatými světlomety působí vskutku impozantně. Interiér vozu GWM TANK500 se může pochlubit řadou luxusních materiálů a 14,6palcovou centrálně ovládanou infotainmentovou konzolí s vysokým rozlišením. V těchto detailech, které ještě zvyšují komfort jízdy a rozšiřují vůz o další nejmodernější technologie, lze sledovat důraz značky na kvalitu.

Po uvedení modelu GWM TANK300 na Blízkém východě je uvedení vlajkového modelu GWM TANK500 dalším krokem společnosti GWM k rozšíření jejího zastoupení na globálních trzích. Společnost plánuje uvést GWM TANK500 na trh také v Saúdské Arábii, Ománu, Bahrajnu a Kuvajtu a hodlá v tomto regionu vybudovat lokální provozy s cílem dále posilovat svou globální image.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2089454/GWM_Expands_Global_Reach_with_TANK500_launched_in_UAE.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-SAE-automoto-trh-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.