Bankovní společnost SBI se zavazuje posílit XDC a rozšířit působnost společnosti XDC Network v Japonsku

Společnost XDC Network (zastoupená společností TradeFinex Tech Ltd) s potěšením oznamuje své partnerství se společností SBI VC Trade Co. Ltd., významnou japonskou burzou s kryptoměnami v rámci SBI Group. Tato strategická spolupráce představuje pro společnost XDC Network významný milník při rozšiřování jejího ekosystému na japonském trhu.

Společnost XDC Network nabízí robustní blockchainovou síť navrženou speciálně pro případy použití v podnicích, jako je financování obchodu, platby a tokenizace aktiv z reálného světa. Společnost Network XDC se zaměřuje na zvýšení efektivity na trhu obchodního financování, jehož roční objem se odhaduje na 2000 bilionů jenů, a poskytuje vysokou rychlost transakcí a výrazně nižší poplatky za plyn, protože je energeticky účinná, což z ní činí ideální volbu pro efektivní provozy.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností SBI VC Trade a přivést tak ekosystém XDC na japonský trh,“ řekl Atul Khekade, spoluzakladatel společnosti XDC Network. „Japonsko je klíčovým centrem mezinárodního obchodu a naše blockchainová platforma má za cíl zefektivnit toto odvětví zlepšením transparentnosti, sledovatelnosti a snížením nákladů. Těšíme se, že prostřednictvím naší spolupráce se společností SBI VC Trade budeme moci firmám a finančním institucím v Japonsku poskytnout výhody sítě XDC.“

„Máme velkou radost, že můžeme rozšířit nabídku kryptoměn o XDC,“ uvedl Fumiki Ozaki, prezident a generální ředitel společnosti SBI VC Trade Co., Ltd. „Síť XDC přináší na trh obchodního financování jedinečnou nabídku hodnoty a věříme, že její přidání zlepší zkušenosti našich zákazníků s obchodováním. Společnost SBI VC Trade je i nadále odhodlána poskytovat komplexní služby, jejichž prioritou je spokojenost zákazníků, a toto partnerství se společností XDC Network dokonale zapadá do naší filozofie zaměřenou na zákazníka.“

Jelikož společnost XDC Network vstupuje na japonský trh prostřednictvím svého partnerství se společnostíé SBI VC Trade, usiluje o digitální transformaci v odvětví obchodního financování a chce se prosadit jako globální lídr v oblasti blockchainových řešení pro podniky a finanční instituce.

O síti XDC:

Síť XDC je blockchainová technologie první vrstvy (Layer 1) s otevřeným zdrojovým kódem, která je uhlíkově neutrální, zaměřená na podniky a kombatibilní, která je provozně úspěšná od roku 2019. Tato síť získává konsensus prostřednictvím speciálně vyhrazené techniky „proof-of-stake“ (XDPoS), která umožňuje 2sekundové doby transakcí, téměř nulové náklady na plyn (0,0001 USD), více než 2000 TPS a interoperabilitu s normami pro finančních zpráv ISO 20022. Síť XDC umožňuje širokou škálu nových případů využití blockchainu, která jsou bezpečná, škálovatelná a vysoce efektivní.

*Zdroj: AETOSWire

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230531005568/cs/

Kontakt:

Nadar Suresh suresh@xinfin.org

Zdroj: XDC Network

Klíčová slova SAE-finance-internet-XDC Network

Oblast
Blízký východ (bv)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.