Antaisolar a Jinko Technology zahájily na veletrhu SNEC 2023 globální strategickou spolupráci

Společnosti Antaisolar a Jinko Technology 25. května na veletrhu SNEC 2023 v Šanghaji slavnostně podepsaly dohodu o strategické spolupráci. Obě strany se dohodly na vytvoření globálního strategického partnerství v oblasti čisté energie, založeného na principech vzájemného prospěchu, doplňkových výhod, sdílení zdrojů a oboustranně výhodného rozvoje. Dohodu v zastoupení jednotlivých stran podepsali generální ředitel společnosti Antaisolar Huang Liqin a generální ředitel společnosti Jinko Technology Wang Hong.

Globální odvětví čisté energetiky je vysoce konkurenční, přičemž rozvoj čisté energie je společným cílem mnoha zemí, které chtějí dosáhnout energetické transformace a uhlíkové neutrality. Čína přitom vybudovala kompletní a efektivní řetězec fotovoltaického průmyslu, který má ve světě vedoucí postavení. Antaisolar a Jinko Technology patří mezi společnosti, které v oblasti fotovoltaiky působí již řadu let. Od roku 2022 pak spolupracují na několika domácích i zahraničních projektech. Díky nové dohodě o strategické spolupráci nyní prohloubí výměnu na poli projektů, technologií, talentů i v dalších oblastech a povznesou své vztahy na novou úroveň.

Podle generálního ředitele společnosti Antaisolar Huanga Liqina má podepsání dohody o strategické spolupráci se společností Jinko Technology na veletrhu SNEC značný význam. Společnost Antaisolar je předním dodavatelem celého průmyslového řetězce v oblasti fotovoltaických montážních systémů, neustále pracuje na inovacích a pokroku v oblasti výzkumu a vývoje. Zákazníkům po celém světě společnost už poskytla komplexní fotovoltaická řešení včetně montážních a sledovacích systémů o kapacitě více než 25 GW. Obě strany hodnotově souzní a doplňují se po stránce odborných schopností, technologií a zdrojů. Nyní využijí své projektové zkušenosti a technické výhody ke společnému budování čistších, nízkouhlíkových fotovoltaických elektráren a k praktickým krokům na podporu ekologického rozvoje.

Generální ředitel společnosti Jinko Technology Wang Hong uvedl, že spolupráce se společností Antaisolar představuje významné uspořádání v průmyslovém řetězci čisté energie. Obě strany budou dále prohlubovat vzájemnou spolupráci, společně zkoumat potenciální příležitosti, rozvíjet solární trh, budovat po celém světě udržitelné, čisté a účinné základny pro produkci solární energie i výrobu zařízení, podporovat technologické a obchodní inovace a přinášet světu výhody čisté energie.

V budoucnu pak hodlají společnosti Antaisolar a Jinko Technology pokračovat ve vzájemně výhodné spolupráci na globálním trhu, realizovat oboustranně výhodnou strategii, poskytovat stabilní, spolehlivá, inovativní a účinná solární řešení pro své globální zákazníky, účinně podporovat budování čistého, nízkouhlíkového, bezpečného a účinného energetického systému a napomáhat zelené a nízkouhlíkové transformaci.

Kontakt: www.antaisolar.com

sales@antaisolar.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2086392/image_5016703_20037139.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Antaisolar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.