PRK Partners advokátní kanceláří roku 2022/2023

PRK Partners byla na základě odpovědí na anonymní dotazník advokátních firem získaných magazínem Lawyers & Business vyhlášena jako nejlepší advokátní kancelář roku 2022/23 na slavnostním večeru konaném v restauraci Brick’s dne 22.května 2023.

Velmi si tohoto ocenění vážíme, jelikož dle informace od organizátora soutěže „Advokátní kancelář PRK Partners posbírala v hodnocení kolegů největší množství absolutních superlativů“.

Naše vítězství vnímáme jako ocenění naší trvale špičkové úrovně služeb, které poskytujeme klientům již 30 let, a vůdčího a inovativního přínosu celé právnické profesi prostřednictvím našich aktivit na úrovni České advokátní komory, prosazováním inovativních projektů a technologií do právních služeb, jakož i za naši publikační a osvětovou činnost, pro bono činnost a udržitelné podnikání.

Letošní ocenění, které převzal řídící partner kanceláře JUDr. Václav Bílý, LL.M., Ph.D., s radostí umístíme vedle Uznání za diverzitu, které jsme získali v loňském ročníku této prestižní ankety advokátních firem.

Kontakt: Soňa Rampulová, MBA

Marketingová manažerka PRK Partners

sona.rampulova@prkpartners.com

Klíčová slova ČR-právo-služby-ocenění-firmy-PRK Partners

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.