Výkonná elektrická jednostopá vozidla Yadea získala německé ocenění Red Dot 2023 a iF DESIGN AWARD

Společnost Yadea (01585.HK), přední světová značka zabývající se vývojem a výrobou jednostopých elektrických vozidel, získala čtyři mezinárodní ocenění za produktový design, konkrétně dvě ceny Red Dot Awards a dvě ceny iF DESIGN AWARD. Navázala tak na předchozí úspěchy, kdy získala ocenění IDEA Awards již v roce 2022. Vítěznými modely se staly e-motocykl Yadea KEENESS, skútr Yadea S9 a koloběžka Yadea Scooter ElitePrime. Tyto tři novinky pro e-mobilitu vynikly mezi mnoha přihlášenými výrobky svou vyspělou estetikou, vynikajícím uživatelským zážitkem a koncepcí ochrany životního prostředí.

Red Dot Award je německé ocenění, které se uděluje výrobkům s vynikajícím designem a vysokým dopadem v sektoru. Ocenění iF DESIGN AWARD je uznáváno jako ukazatel vynikajícího designu a patří k nejvýznamnějším oceněním za design na světě.

Motocykl Yadea KEENESS disponuje 10kW motorem se středovým pohonem, maximální rychlostí 100 km/h a zrychlením 0-50 km/h za 4 sekundy. Baterie je vybavena inteligentním systémem zpětného získávání energie, který zvyšuje výkon a prodlužuje životnost baterie, a na jedno nabití umožňuje ujet více než 100 km.

Hvězdou roku 2023 je Yadea ElitePrime, výkonná a bezpečná skládací e-koloběžka podobná SUV s vysokým výkonem, která dokáže zdolat jakékoli jízdní podmínky. Yadea ElitePrime se pyšní motorem se špičkovým výkonem 1500 W. Poradí si i s 30% stoupáním a přední i zadní kolo má vynikající konstrukci pro tlumení nárazů. Společnost Yadea navíc minulý měsíc oznámila jeho uvedení na globální trh prostřednictvím crowdfundingu Indiegogo, nabízejícího výhodnou "super early bird" slevu za včasné objednání.

Skútr Yadea S9 se může pochlubit super dlouhou výdrží baterie a bezproblémovým dojezdem více než 150 km. Lithiovou baterii TTFAR z uhlíkových vláken 2.0, kterou využívá, vytvořila jako první právě společnost Yadea. Tato baterie obsahuje čtvercové laminované články a kompaktní technologii PACK a její kapacita je o 100 % vyšší než u běžné lithiové baterie. Jmenovitý výkon motoru Yadea S9 navíc dosahuje až 1000 W a slibuje výbornou rozjezdovou akceleraci.

V sortimentu výrobků společnosti Yadea najdeme především vysoce výkonné elektrické motocykly, elektrické mopedy, elektrická jízdní kola a elektrické koloběžky. Společnost již dodala produkty a služby e-mobility 70 milionům uživatelů ve více než 100 zemích a regionech a vybudovala síť více než 40 000 prodejců po celém světě.

Další informace:

Oficiální webové stránky:

https://www.yadea.com/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2075794/Yadea.jpg

KONTAKT: Yadea Online Store, Tel: 0510-88100267, e-mail: partner_dtc@yadea.com

Klíčová slova Čína-automoto-ekologie-Yadea

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.