Společnost Risen Energy zveřejnila výroční zprávu za rok 2022, ve které uvádí 56,05 % meziroční nárůst příjmů

Společnost Risen Energy Co., Ltd., přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, zveřejnila 21. dubna výroční zprávu za rok 2022.

V roce 2022 dosáhla společnost Risen Energy celkových tržeb ve výši 29,38 miliardy jüanů (4,24 miliardy USD), což představuje meziroční nárůst o 56,05 %. Její čistý zisk připadající na akcionáře dosáhl 945 milionů jüanů (136,52 milionu USD), což představuje meziroční nárůst o 2332,31 procenta. Čistý zisk bez zahrnutí mimořádného zisku a ztráty činil 1,026 miliardy jüanů (148,22 milionu USD), což představuje meziroční nárůst o 258,5 procenta.

Roční výrobní kapacita fotovoltaických modulů společnosti Risen Energy v roce 2022 dosáhla 25 GW, a to především z výrobních základen v Ning-po a I-wu v provincii Če-ťiang, Ťin-tchanu v provincii Ťiang-su, Čchu-čou v provincii An-chuej, Baotou ve Vnitřním Mongolsku či v Malajsii.

Podpora inovacíve výzkumua vývojia budováníintegrovaného průmyslovéhořetězce

V roce 2022 společnost Risen Energy zmodernizovala své výrobky pomocí nejnovějších inovativních technologií. Zvýšila také výkon svého 210 mm výkonného monokrystalického modulu PERC na max. 670 Wp, výkon modulu TOPCon na max. 690 Wp a výkon heteropřechodového modulu na max. 740 Wp.

Společnost dále uvedla na trh řadu nových produktů, zejména stavebně integrovaných fotovoltaických řešení (BIPV) určených pro střechy komerčních a občanských staveb, které uspokojují širokou škálu scénářů použití.

V oblasti inovativního výzkumu a vývoje se společnost Risen Energy zabývala technologií vysoce účinných HJT článků, která dosahuje účinnosti konverze až 25,5 %.

V současné době společnost Risen Energy rozvíjí několik klíčových projektů, včetně 5GW ultra-nízkouhlíkového heteropřechodového článku a modulu typu n a 10GW projektu vysoce účinného solárního modulu v Ning-chaj v provinicii Če-ťiang, dále 4GW projektu vysoce účinného solárního článku a 6GW projektu vysoce účinného solárního modulu v Ťin-tchanu v provincii Ťiang-su nebo projektu vysoce účinného solárního článku v Čchu-čou v provincii An-chuej o výkonu 10 GW/rok.

„Pro společnost Risen Energy, která se zaměřuje na maximálně kvalitní a nákladově efektivní produkty a řešení pro zásobování světa energií, byl rok 2022 plodným rokem. Risen Energy hodlá i nadále posilovat investice do výzkumu a vývoje v oblasti skladování energie, dále optimalizovat komplexní strukturu produktů a budovat integrované průmyslové struktury s cílem zvýšit naše schopnosti v oblasti služeb a úspory z rozsahu," uvedla společnost.

KONTAKT: Tina Feng, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-trh-solární-firmy-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.