Společnost Gotion High-tech vydává zprávu o udržitelném investování za rok 2022: investice do výzkumu a vývoje dosáhly v uplynulém roce výše 2,416 miliardy RMB

Che-fej (Čína) 28. dubna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Gotion High-tech investovala do výzkumu a vývoje úctyhodných 2,416 miliardy RMB, přičemž její roční tržby dosáhly 23,052 miliardy RMB. Společnost Gotion High-tech, jedna z předních společnosti v oblasti výroby baterií, vydala zprávu o udržitelném investování za rok 2022, v níž podrobně popisuje své aktivity a přínosy za uplynulý rok v klíčových oblastech, jako jsou správa a řízení společnosti, průmyslové uspořádání, technologické inovace, nízkouhlíkový provoz, rozvoj zaměstnanců nebo sociální přínosy. Poměr investic do výzkumu a vývoje společnosti Gotion High-tech ve výši 10,48 % staví tuto společnost na samotnou špičku tohoto oboru.

Rok 2022 byl náročný, ale společnost Gotion High-tech se dokázala s náročným tržním prostředím vypořádat a dosáhla příjmů ve výši 23,052 miliardy RMB, což představuje meziroční nárůst o 122,59 %, přičemž příjmy ze zahraničí dosáhly 2,98 miliardy RMB, což představuje meziroční nárůst o 464,76 %. Jakožto technologická společnost pro výrobu baterií mají pro Gotion High-tech zásadní význam inovace. Za předchozí rok proto investovala celkem 2,416 miliardy RMB do výzkumu a vývoje a technologických inovací. Investice do výzkumu a vývoje přitom již čtyři roky po sobě představují více než 10 % celkových příjmů. Společnost je lídrem v oblasti klíčových technologií, mezi které patří například technologie výroby baterií s polotuhým elektrolytem s kapacitou 210 Wh/kg a 360 Wh/kg.

Společnost Gotion High-tech aktivně realizuje svou strategii "dvojího uhlíku", díky které její skutečná jednotková spotřeba energie za rok klesla oproti předchozímu roku o 24,6 %. Ve městě Wu-chaj ve Vnitřním Mongolsku vybudovala první výrobní závod pro výrobu anodových materiálů s nulovým obsahem uhlíku na světě. V uplynulém roce se společnost Gotion High-tech se svými zaměstnanci společně rozvíjela, podařilo se jí dosáhnout pozitivního přijetí v místní komunitě a investovala více než 23 milionů RMB na veřejně prospěšné účely. Uskutečnila celkem 46 popularizačních vzdělávacích akcí o nových energiích, kterých se zúčastnilo více než 100.000 lidí, a přispěla tak k dosažení čínských a dokonce i světových cílů uhlíkové neutrality.

KONTAKT: Yu Chen, chenyu_pp@gotion.com.cn

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Gotion High-tech

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.