Společnost KORE podporuje iniciativu společnosti Syngenta v oblasti biologické rozmanitosti v zemědělství

Komplexnost poskytovaného řešení a jeho snadné nasazení pomáhají projektu „IoT for Good" v dalším rozvoji

Společnost KORE, světový lídr v oblasti řešení pro internet věcí („IoT"), průkopník v oblasti hyperscalerů IoT a poskytovatel připojení, řešení a analytiky v oblasti IoT, dnes oznámila, že se bude podílet na poskytování škálovatelného globálního připojení k internetu věcí společnosti Syngenta pro rozsáhlý projekt v oblasti biodiverzity.

Podle zpráv, které zveřejnilo Světové ekonomické fórum, si klimatické změny a nadměrné využívání zdrojů planety vybírají daň na biologické rozmanitosti. Za posledních 50 let se celosvětová populace volně žijících živočichů snížila odhadem o dvě třetiny.

Zemědělství je závislé na existenci zdravého a přirozeného ekosystému podporovaném biologickou rozmanitostí. V případě absence výrazné biologické rozmanitosti se mohou šířit nemoci, které škodí plodinám i hospodářským zvířatům, a může docházet také k negativním dopadům na kvalitu půdy.

"Data, která máme díky řešením IoT k dispozici, jsou neuvěřitelně hodnotná, což nám otevírá možnosti pro lepší analýzu a získávání výjimečně hodnotných poznatků," konstatoval prezident a generální ředitel společnosti KORE Romil Bahl. "Společnost Syngenta mílovými kroky pokračuje v řešení velké krize v zemědělství a společnost KORE je vděčná za to, že může poskytnout naši odolnou globální konektivitu pro internet věcí, která pro tato řešení zajistí spolehlivé a dlouhodobé propojení."

Záměrem společnosti Syngenta je digitálně propojit oblasti zemědělské půdy po celém světě a poskytnout tak prostřednictvím projektu Biodiversity Sensor Project zemědělcům komplexní analytické informace. Cílem tohoto projektu je zjistit, jakým způsobem lze zemědělské postupy a produkty využít k ochraně biologické rozmanitosti, a jakými způsoby lze naopak posílit biologickou rozmanitost, aby tak byla zajištěna lepší ochrana plodin.

"Naše práce pomáhá zemědělcům čelit problémům, se kterými se v dnešním měnícím se světě setkávají. Zemědělci se musí přizpůsobit dopadům změny klimatu, zlepšovat kvalitu půdy a zvyšovat biologickou rozmanitost, a současně reagovat na společenské názory v oblasti potravin a zemědělských technologií," uvedl manažer digitálních produktů pro udržitelnost společnosti Syngenta Kiran Joseph.

Součástí toho je také realizace senzorů biodiverzity na zemědělské půdě po celém světě. Podle Josepha společnost Syngenta již v loňském roce překonala hranici 200 hektarů digitálně propojené půdy a zařízení na ní instalovaná již sdílejí informace o zemědělských pozemcích, zemědělských postupech a plodinách, které na nich rostou.

Cílem je v příštích dvou až třech letech dosáhnout celkem jedné miliardy hektarů digitálně propojené půdy. Společnost KORE je přitom důležitou součástí této iniciativy, protože prostřednictvím několika operátorů poskytuje globální SIM karty a prostřednictvím jednotného a cenově dostupného přístupu ke komplexnímu globálnímu řešení připojení k internetu věcí také pomáhá vytvářet kompletní strategie.

Zúčastněte se webináře společností KORE a Syngenta, kde se bude diskutovat o významu internetu věcí v zemědělství a zemědělských řešeních. Připojte se k akci „Promoting Sustainable Agriculture Through IoT", která se koná 25. dubna v 10:00 ET / 15:00 GMT.

O společnosti KORE

Společnost KORE je průkopníkem, lídrem a důvěryhodným poradcem, který poskytuje kritická řešení a služby v oblasti internetu věcí. Organizacím všech velikostí umožňujeme zlepšit provozní a obchodní výsledky tím, že umožňujeme komplexnosti internetu věcí výrazně zjednodušit. Naše hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti IoT, globální dosah, účelová řešení a pružnost nasazení urychlují a významně ovlivňují obchodní výsledky našich zákazníků. Další informace naleznete na adrese korewireless.com.

Kontakt společnosti KORE pro investory:

Charley Brady

viceprezident pro vztahy s investory

investors@korewireless.com

+1-678-392-2335

Kontakt společnosti KORE pro média:

Alisa Moloneyová

Hlavní ředitelka marketingu

E-mail: amoloney@korewireless.com

+1-770-365-8382

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1571455/KORE_Logo.jpg

Klíčová slova USA-internet-zemědělství-KORE

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.