Případová studie nasazení systémů M-Files a DOCU-X OCR ve společnosti PETROF

Společnost PETROF, největší výrobce akustických klavírů a pianin v Evropě, se s ohledem na rostoucí potřeby automatizace rozhodla nasadit DMS systém a nástroje pro inteligentní vytěžování dokumentů. Jaké byly klíčové parametry při výběru nového systému? Jak probíhaly jednotlivé fáze projektu? Máme pro Vás novou případovou studii implementace systémů M-Files a DOCU-X OCR ve společnosti PETROF.

V PETROF, spol. s r.o. pro správu svých dokumentů doposud nepoužívali žádný systém. S ohledem na rostoucí potřeby digitalizaci firemních procesů a řízení dokumentace se rozhodli otevřít výběrové řízení a zvolit do firmy DMS systém společně s nástroji pro inteligentní vytěžování obsahu faktur a jejich propisování do současného ERP systému ABRA.

Jak probíhalo výběrové řízení? Jak hodnotí zavedení systémů M-Files a DOCU-X OCR společnost PETROF?

Více v naší nové případové studii – zdarma ke stažení zde!

O systému M-Files

Document management systém M-Files je moderní platformou pro správu informací a dokumentů ve firmě. Řešení je založeno na bázi metadat, tudíž není třeba obsah hledat dle jeho fyzického umístění. Uživatelům naopak stačí vědět jakoukoliv informaci, ať už je to název, část textu, typ dokumentu, přidružená organizace apod. M-Files pomáhají digitalizovat a automatizovat klíčové firemní procesy. Nabízí příjemné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k obsahu dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoliv (i mobilního) zařízení.

M-Files jsou jmenovány vizionářem dle společnosti Gartner a lídrem dle společnosti Nucleus Research. M-Files aktuálně používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa.

30 denní verze M-Files ke stažení zdarma na www.e-dms.cz.

Systém M-Files je možné mít i jako cloudovém řešení. Více na www.dms-in.cloud.

O PETROF, spol. s r.o.

PETROF, spol. s r.o. je významným evropským výrobcem akustických klavírů a pianin. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí světa. Od roku 1864, kdy Antonín Petrof postavil svůj první klavír, pod značkou PETROF vyrobili zhruba 635.000 nástrojů a řadu dalších v rámci PETROF Brand Family. I přes nelehkou cestu si šest generací rodu Petrofů vysloužilo celosvětový úspěch. Brilantně čistý, bohatý zvuk a vynikající řemeslné zpracování přináší klavírům a pianinům PETROF nevídaný věhlas. Až 80 % výrobních procesů představuje ruční práce zkušených klavírníků, intonérů a ladičů.

Více o společnosti PETROF, spol. s r.o. na www.petrof.cz.

Stručně o Digital Resources

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb. Aktuálně patří mezi nejúspěšnější Premier partnery DMS M-Files v České republice a na Slovensku s působností v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence, pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. V rámci dceřiné společnosti poskytuje také podporu a implementaci ERP systému HELIOS iNuvio.

Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Britská obchodní komora, Compas Automatizace, ČEZ ESCO, Deloitte Central Europe Limited, Glatzová & Co., KKCG, Medesa, Medicton Group, PHOENIX lékárenský velkoobchod, PKS Stavby, PRK Partners, Řanda Havel Legal, a další.

Více o Digital Resources na www.digres.cz.

Kontakt:

Kristýna Jandová

Marketing Director

Digital Resources a.s.

Poděbradská 520/24

190 00 Praha 9

kristyna.jandova@digres.cz

ČTK ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-dřevo-hudba-průmysl-počítače-software-firmy-Petrof-Digital Resources

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
IT, telekomunikace
Kultura
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.