SPOLEČNOST CATHAY INDUSTRIES SE PŘEJMENOVÁVÁ NA OXERRA A UZAVÍRÁ AKVIZICI DIVIZE PIGMENTŮ NA BÁZI OXIDU ŽELEZA SPOLEČNOSTI VENATOR

Společnost Cathay Industries, přední světový výrobce pigmentů na bázi oxidu železa, představila po dokončení akvizice divize barev společnosti Venator svůj nový název Oxerra a novou identitu značky.

"Jsme velmi rádi, že se můžeme připojit ke dvěma uznávaným světovým lídrům v oboru barevných pigmentů s bezkonkurenční globální výrobní sítí v šesti zemích na pěti kontinentech," řekl generální ředitel společnosti Oxerra Group Terence Yu. "Oxerra nás pohání vpřed, abychom poskytovali bezkonkurenční produkty a služby v oblasti barev na bázi oxidů železa a barevných pigmentů s udržitelností ve všech průmyslových odvětvích."

Kombinace nabídek obou společností staví společnost Oxerra do pozice globálního lídra, výrobce kompletních barevných řešení a poskytovatele pokročilých, udržitelných a špičkových řešení v oblasti vysoce technologicky náročných nátěrových hmot, plastů, stavebnictví a speciálních trhů.

Akvizice rovněž významně posiluje vedoucí postavení společnosti Oxerra v odvětví anorganických pigmentů a přináší možnost výroby syntetického oxidu železa v Evropě i ve Spojených státech, což je důležité pro zkrácení dodavatelského řetězce a umožňuje to zajistit optimální výsledky pro zákazníky.

"Náš důraz na dokonalost výroby, řešení pro zákazníky, udržitelnost a inovace zůstává nezměněn a je důležitou součástí kultury společnosti Oxerra," pokračoval Yu. "Díky této příležitosti překonat a vylepšit všechny tyto služby se společnost Oxerra může stát předním lídrem v oblasti oxidu železa a poskytovat globální prodejní síť se zaměřením na udržitelné, vysoce kvalitní pigmenty pro všechny aplikace, které si jen lze představit."

V nadcházejících měsících bude Oxerra pokračovat v integraci aktiv obou společností a v zavádění nové značky na svých webových stránkách a dalších komunikačních kanálech.

O společnosti Oxerra

Společnost Oxerra byla založena v roce 1979 a je jedním z předních světových výrobců syntetických pigmentů na bázi oxidů železa pro stavební průmysl, vysoce technologických druhů pro nátěrové hmoty a plasty, jakož i oxidů železa nejvyšší čistoty pro speciální aplikace. S celosvětovou centrálou v Singapuru a regionálními pobočkami a výrobními závody v Asii, Austrálii, Africe, Evropě, Velké Británii a Spojených státech je portfolio společnosti Oxerra doplněno také několika synergickými produkty. Další informace naleznete na oxerra.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2045970/OXERRA_Logo_1.jpg

KONTAKT: Todd Sheppard, todd@whistlepr.com, +1 440.308.8868, Sunny Kwok, Sunny.kwok@oxerra.com, +44 7999 026184

Klíčová slova Singapur-chemie-kovy-Oxerra

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.