Yadea představila na okruhu Hungaroring výkonné elektrické motocykly pro ekologický a nízkouhlíkový životní styl

Přední světová značka jednostopých elektrických vozidel Yadea (01585.HK) s potěšením informuje o své první akci s názvem Test Ride (Testovací jízda) na maďarském okruhu Hungaroring, kde si mohli účastníci vyzkoušet nejnovější motocykly Yadea a na vlastní kůži poznat nadšení této značky pro inovace a udržitelnost.

Model Yadea Keeness je dokonalým ztělesněním závodního ducha. Pohání jej motor z dílny společnosti Yadea se středním pohonem, výkonem 10 kW a maximální rychlostí 100 km/h, který poskytuje opravdu působivý výkon pro milovníky adrenalinu. Jeho duální lithiové baterie o kapacitě 72 V/32 Ah se mohou pochlubit ultra vysokou hustotou energie a lze je vyjmout pro nabíjení, což z tohoto modelu činí ideální volbu pro mladé cestovatele, kteří chtějí vyrážet nalehko a bez obav z vybití baterie. Silueta letadlového křídla vyjadřuje rychlost a sílu, která osloví především mladší generaci hledající dobrodružství a individualitu. Ve stejném závodním duchu se představují také modely Yadea VlotGuard a Yadea Fierider, příklady elektrických motocyklů s vysokým výkonem, které potěší každého závodního nadšence.

Model Yadea E8S společnost vybavila vlastním systémem prodlouženého dojezdu TTFAR s maximálním výkonem motoru 3000W TTFAR a 72V/38Ah grafenovou baterií. Baterie s extra velkou mřížkou nabízí oproti jiným bateriím se stejným objemem o 20-25 % vyšší kapacitu, přičemž celkový dojezd je vyšší o nepřehlédnutelných 50 %. Životnost grafenové baterie je tedy ve srovnání s jinými dostupnými bateriemi třikrát VYŠŠÍ. Za povšimnutí jistě stojí i její dvouletá záruka. Díky těmto inovativním technologiím vyplňuje společnost Yadea mezeru na trhu a přináší zákazníkům v Maďarsku účinná, ekologická a cenově výhodná řešení.

Akce na Hungaroringu je jen jednou z mnoha cest, kterými se vášeň značky Yadea pro udržitelnou a ekologickou dopravu představuje světu. Řada jejích dalších modelů elektrických skútrů již byla na maďarském trhu kladně přijata. Skupina Yadea se přitom údajně připravuje rozšířit své distribuční kanály, aby mohla svým maďarským zákazníkům poskytovat skutečně špičkové služby a znovu tak prokázat své nadšení pro výkonné elektrické motocykly a ekologické technologie.

Jako globální podnik již společnost Yadea poskytla své prvotřídní výrobky a služby 70 milionům zákazníků a vybudovala síť více než 40 000 prodejců po celém světě. V duchu svého hesla „Electrify Your Life (Elektrifikuj svůj život)" se hodlá i nadále věnovat inovacím v oblasti zelených technologií, aby mohla nabízet špičková řešení pro elektrickou mobilitu, utvářet novou generaci nízkouhlíkového životního stylu a pozvat lidstvo na úžasnou cestu plnou nepřekonatelných zážitků z jízdy.

Další informace:

Oficiální webové stránky:

https://www.yadea.com/

Facebook:

https://www.facebook.com/Yadea.Official

Instagram:https:

www.instagram.com/YADEA.GLOBAL

Twitter:

https://twitter.com/YadeaGlobal

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2040519/image1__002_Yadea.jpg

KONTAKT: Mediální tým YADEA, tel: 0510-88100267, e-mail: media@yadea.com.

Klíčová slova Maďarsko-automoto-ekologie-Yadea

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.