Společnost Dreame Technology spouští propagační kampaň, která vás připraví na jarní úklid

Společnost Dreame Technology spouští od 27. března do 2. dubna 2023 akci „Jarní úklid" na vybrané produkty pro zákazníky v Německu, Francii, Itálii a Španělsku. Zákazníci mohou za výhodné ceny získat následující produkty:

L10s Ultra

Hands-free zážitek z všestranného úklidu

Od vysávání prachu po mokré a suché vytírání, robotický vysavač L10s Ultra umožňuje komplexní úklid bez použití rukou. Navíc se to objede bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti výkonu, protože tento malý a obratný pomocník v domácnosti disponuje neuvěřitelným sacím výkonem 5300 Pa.

Automatická detekce koberců

Obáváte se, že se robotický vysavač nevypořádá s koberci? Nemusíte. Model L10s Ultra má speciální systém detekce koberců, který v případě potřeby zvedne mop a umožní vysavači dostat se na koberce bez zásahu uživatele.

Velká nádrž na čistou vodu s kapacitou 2,5 litru

Model L10s Ultra nabízí také velkou odolnost a výdrž, pokud jde o vytírání podlah z tvrdého dřeva, díky velkorysé 2,5litrové nádrži na čistou vodu s automatickým doplňováním a dvěma rotačními mopy, které nabízejí dvojí cílené čištění, které si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami.

Samočisticí systém pro větší pohodlí

S modelem L10s Ultra se už uživatelé nemusí starat o čištění díky vestavěnému automatickému čisticímu systému, který umožňuje samočinné mytí a oplachování pomocí systému odstřeďování před sušením horkým vzduchem.

H12 Pro

Konstrukce pro čištění od rohu k rohu

Model H12 Pro je snem každého milovníka pořádku, jelikož se dostane do každého zákoutí. Díky vylepšenému vysokorychlostnímu rotačnímu kartáči pro čištění v rozích si model H12 Pro snadno poradí s těžko přístupnými místy, od lišt až po nepřístupná místa.

Samoschnoucí systém udržuje mopy čisté a svěží

Jakmile zákazníci skončí s úklidem, stačí model H12 Pro poslat zpět do dokovací stanice se zapnutou čistící funkcí s přibližně 55 stupni horkého vzduchu, která kartáč vysuší a zabrání tak vzniku plísní a nepříjemnému „vlhkému" zápachu.

Dlouhotrvající čištění

Šestičlánková baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí více než půlhodinovou výdrž. Když k tomu přidáte nádržku na čistou vodu o objemu 900 ml, znamená to, že vysavač zvládne uklízet déle bez přerušení.

Snadné čištění

Vysavač H12 Pro vás zbaví stresu z úklidu domácnosti díky výkonnému drhnutí a silnému sání, které účinně odstraní nečistoty, prach, zbytky jídla, vlasy, rozlité tekutiny a další nepořádek. Vysokorychlostní bezkartáčový motor vytírá podlahu 520krát za minutu a odstraňuje nepořádek bez zbytečného čekaní. Motor rovněž dodává energii válečkovému kartáči, což mu pomáhá relativně snadno klouzat po povrchu.

D10s Plus

Vytvořeno speciálně pro chlupy domácích mazlíčků

Tento všestranný úklidový robot pro celou domácnost je ideálním řešením pro velké rodiny s domácími mazlíčky. Gumový kartáč bez štětin, který disponuje sacím výkonem 5000 Pa, proniká hluboko do koberců a zachycuje prach, sbírá nečistoty z tvrdých podlah a má speciální funkci na rozplétání vlasů pro důkladný a bezproblémový úklid.

Úklid je v dobrých rukou

Baterie s kapacitou 5200 mAh umožňuje 280 minut nepřetržitého čištění. Uživatelé se navíc nemusí starat ani o dobíjení. Když je baterie vybitá, vysavač D10s Plus se sám přesune do doku, nabije se a pokračuje v čištění tam, kde skončil.

Model D10s Plus také automaticky vyprazdňuje nahromaděné nečistoty do velkorysého 4litrového prachového sáčku, což zajišťuje 65 dní bezstarostného čištění.

Chytřejší úklid

Model D10s využívá pokročilé mapování LDS, které zachycuje rozložení vašeho domova a pomáhá mu snadno se orientovat v prostoru a vyhýbat se překážkám, aby mohl zajistit úklid dle konkrétních podmínek. Pomocí umělé inteligence vám LDS také doporučí úklidová řešení na míru vaší domácnosti a díky rychlému mapování se nemusí přeorientovávat.

Informace o nákupu

Chcete-li využít této akce, navštivte příslušné obchody a zjistěte více:

Dreame Německo

Dreame Francie

Dreame Itálie

Dreame Španělsko

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Další informace naleznete na adrese: https://global.dreametech.com/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2040689/1920X900__2.jpg

KONTAKT: Aonan Li, aonanli@dreame.tech

Klíčová slova Německo-obchod-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.