GWM TANK500 HEV se představuje v Thajsku a zahajuje první celosvětový předprodej

Dne 21. března uspořádala automobilka GWM na 44. mezinárodním autosalonu v Bangkoku tiskovou konferenci, na níž poprvé oznámila předprodej modelu GWM TANK500 HEV, který přitáhl pozornost médií i účastníků akce.

"GWM TANK500 HEV znamená novou kapitolu pro odvětví elektromobility v Thajsku. Uživatelům poskytne větší pohodlí při cestování a my se nemůžeme dočkat, až si vyzkoušíme jeho ohromující výkon," uvedli zástupci místního renomovaného média Wongautocar.

Model GWM TANK500 HEV nabízí špičkové terénní schopnosti, vynikající komfort a nejmodernější chytré funkce. Bude tak vyhovovat různorodým potřebám zákazníků při řízení a jízdě.

Model je založen na superhybridní architektuře GWM TANK. Architektura, která integruje motory, uzávěrky diferenciálů a systém pohonu všech kol TOD, se může pochlubit výraznými přednostmi, jako je vysoký výkon, nízká spotřeba paliva a inteligentní terénní schopnosti. Ty mohou zákazníkům pomoci dostat se z různých potíží v těžkých silničních podmínkách, včetně stoupání, brodění a blátivého terénu.Cílem GWM TANK500 HEV je vytvoření luxusního a útulného zážitku pro celou posádku. Všechny detaily interiéru včetně velkého inteligentního centrálního displeje, digitálního displeje pro zobrazení údajů o jízdě a kožených sedadel působí luxusním dojmem. Model využívá přední dvojité zavěšení a zadní víceprvkové zavěšení, díky čemuž poskytuje zákazníkům komfortní zážitek ve všech situacích, takže nabízí maximální pohodlí při jízdě ve městě i v terénu.

Další předností modelu jsou jeho chytré funkce. Model GWM TANK500 HEV, který byl tentokrát uveden na thajském trhu, je vybaven pokročilým inteligentním asistenčním systémem, který integruje elektrické uzávěrky předního a zadního diferenciálu, systém TANK Turn, detekci hloubky brodění, tempomat pro jízdu v terénu a systém Transparent Body. Ten může řidiči pomoci rychle pochopit podmínky na silnici díky identifikaci okolních podmínek pomocí kamer, a zvýšit tak bezpečnost jízdy.

Na tiskové konferenci byla značka GWM TANK oficiálně uvedena na thajský trh. Značka GWM TANK, která je celosvětově prezentována jako „prémiová značka terénních SUV", si klade za cíl vytvořit novou kategorii produktů, která odpovídá různým životním stylům globálních spotřebitelů, a řídí se mottem „odolnost, originalita, svoboda".

Značka GWM TANK již byla uvedena na několik světových trhů, například na Blízkém východě a v Austrálii, a získala si uznání místních médií i uživatelů. Debut v Thajsku je jedním z významných kroků GWM TANK k expanzi na světový trh. V blízké budoucnosti vstoupí značka GWM TANK také na další trhy v zemích ASEAN.

Značka GWM TANK byla založena v roce 2021 a od té doby prodala po celém světě více než 200.000 kusů vozidel. Využije špičkové technologie k vytvoření rozmanitějšího portfolia, které poskytne více globálním spotřebitelům inteligentní, bezpečné a spolehlivé elektromobily pro cestování mimo silnice.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2039009/1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432 , lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.