Montáž dveří na Českobudějovicku zajistí Pomalý montér

Již více než rok provádí montáž interiérových dveří v Českých Budějovicích, Třeboni a okolí Radek Štolpa. Pro svou propagaci zvolil název Pomalý montér.

Na začátku bylo záměrem upoutat pozornost zákazníků. Název ale není daleko od pravdy. Nikdy jsem nebyl nejrychlejší. Myslím si ale, že služby zákazníkům nejsou jen o rychlosti provedené práce. Snažím se zákazníkovi nabídnout kvalitní montáž za slušnou cenu. Důležitá je pro mne dobrá komunikace se zákazníkem.

Radek pracuje jako truhlář již od roku 1996 a za tu dobu posbíral spoustu zkušeností. Prošel výrobou dřevěných oken, dveří vchodových i interiérových, povrchovou úpravou i montáží. Také pracoval jako prodavač v hobbymarketu.

Protože pracuji sám, zaměřuji se na menší zakázky. Občas provádím i servis interiérových dveří.

Radek Štolpa montuje dveře Solodoor, Erkado nebo Sapeli. Dokáže ale namontovat i dveře z hobbymarketu. Kromě obložkových zárubní montuje dveře do ocelových zárubní, vchodové dveře do bytu, posuvné dveře do pouzdra nebo po stěně.

Kontakt:

Montáž interiérových dveří

Radek Štolpa

email: stolpa@gmail.com

web: https://dvere.stolpa.biz

Klíčová slova ČR-dřevo-dveře-Radek Štolpa

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.