Illumination a Nintendo oznamují uvedení konečného traileru k filmu Super Mario Bros. ve filmu

Společnosti Illumination (sídlo: Santa Monica, CA, USA; zakladatel a generální ředitel: Chris Meledandri) a Nintendo Co., Ltd. (sídlo: Kjóto, Minami-ku, Japonsko; zástupce ředitele a prezident: Shuntaro Furukawa, dále jen „Nintendo“) oznámily uvedení konečného traileru k filmu Super Mario Bros. ve filmu, novému animovanému filmu, který vychází ze světa Super Mario Bros., a to v dnes vysílaném Nintendo Direct.

Dále obě společnosti oznámily, kdo bude v japonské verzi dabovat Donkey Konga.

Obsazení dabérů japonské verze

Mario

Mamoru Miyano

Princess Peach

Arisa Shida

Luigi

Tasuku Hatanaka

Bowser

Kenta Miyake

Toad

Tomokazu Seki

Donkey Kong

Kouji Takeda

Super Mario Bros. ve filmu, je animovaný film Super Mario Bros. z produkce Chrise Meledandriho ze společnosti Illumination a Shigeru Miyamoto ze společnosti Nintendo. Režie: Aaron Horvath a Michael Jelenic (spolupracovali na Mladí Titáni do toho!, Mladí Titáni do toho!: Ve filmu podle scénáře Matthewa Fogela (Minioni: Padouch přichází od Illumination), ve filmu hrají hvězdy Chris Pratt jako Mario, Anya Taylor-Joy jako princezna Peach, Charlie Day jako Luigi, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek a Sebastian Maniscalco jako Spike.

Film bude spolufinancován společnostmi Universal Pictures a Nintendo a celosvětově jej uvede Universal Pictures.

• O Illumination

Společnost Illumination, založená Chrisem Meledandrim v roce 2007, je jedním z předních producentů animovaných filmů v zábavním průmyslu, z jejich produkce pochází i film Já, padouch – nejúspěšnější animovaná franšíza v historii kinematografie – stejně jako filmy Lorax a Grinch, podle předlohy Dr. Seusse, jakož i Tajný život mazlíčků, a Zpívej. Film společnosti Illumination, který brzy zamíří do kin – Super Mario Bros. ve filmu – bude zařazen do filmové knihovny studia, která obsahuje dva z 10 nejlepších animovaných filmů všech dob. Ikonické, oblíbené franšízy společnosti Illumination – plné nezapomenutelných a odlišných postav, globální přitažlivosti a kulturního významu – vydělaly celosvětově více než 8 miliard dolarů. Illumination má dohody o exkluzivním financování a distribučním partnerství s Universal Pictures. K filmům společnosti Illumination, které budou uvedeny do kin v roce 2023 patří Super Mario Bros. ve filmu a Migration.

• O společnosti Nintendo

Společnost Nintendo Co., Ltd., se sídlem v japonském Kjótu, vytvořila prostřednictvím svých integrovaných hardwarových a softwarových produktů franšízy, které se staly známými po celém světě, včetně Mario™, Donkey Kong™, The Legend of Zelda™, Metroid™, Pokémon™, Animal Crossing™, Pikmin™ a Splatoon™. Nintendo si klade za cíl poskytovat každému jedinečné, intuitivní zážitky ze zábavy, vyrábět a prodávat videoherní zařízení, jako je skupina systémů Nintendo Switch™, vyvíjet a provozovat aplikace pro chytrá zařízení a spolupracovat s partnery na řadě dalších iniciativ v oblasti zábavy, jako je vizuální obsah a zábavní parky. Společnost Nintendo celosvětově prodala více než 5,4 miliardy videoher a více než 800 milionů kusů hardwarových zařízení. Misí společnosti Nintendo od spuštění Nintendo Entertainment System™ před více než 30 lety, jakož i v této době, a do budoucna, je vytvářet jedinečnou zábavu, která vykouzlí úsměvy na tvářích lidí po celém světě.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230309005723/cs/

Kontakt

Sarah Rothman Sarah.Rothman@ledecompany.com

Zdroj: Illumination

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-film-Illumination

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.