Společnost TCL se zúčastní milánského týdne designu 2023, kde přestaví svou nejnovější vizi i technologii

Společnost TCL představí na výstavě „ELEMENTS - TCL Green Horizon" na Via Tortona během Fuorisalone svou zbrusu novou produktovou řadu pro rok 2023 zahrnující televizory Mini LED QLED, domácí spotřebiče a koncepční zařízení

Společnost TCL, jeden z dominantních hráčů v celosvětovém televizním průmyslu a přední značka spotřební elektroniky, se poprvé zúčastní známého milánského týdne designu 2023 na Fuorisalone, kde bude od 17. do 23. dubna k vidění její exkluzivní výstava „ELEMENTS - TCL Green Horizon". Místo konání se nachází v ulici Via Tortona 14 v Tortona Design District.

V souladu se svým sloganem „Inspire Greatness" představí společnost TCL svou vizi vytvářet technologie pro lepší budoucnost, které inspirují k velkým věcem a spojují lidi díky vynikajícímu průmyslovému a estetickému designu, intuitivnímu uživatelskému prostředí a udržitelné výrobě. Prostřednictvím poutavé cesty za čtyřmi přírodními živly výstava návštěvníkům připomene, že příroda vždy byla a stále je nejvýznamnějším zdrojem inspirace, tvořivosti a inovací. Umělecká díla, interaktivní zážitky a inovativní produkty návštěvníkům umožní představit si horizont blízké budoucnosti, kde příroda a technologie žijí v harmonii.

„Máme velkou radost a jsme hrdí, že se můžeme poprvé zúčastnit Fuorisalone během milánského týdne designu. Tato exkluzivní výstava předvede naši filozofii zaměřenou na design i náš závazek sloužit spotřebitelům a podporovat snahu o udržitelnější průmysl," říká obchodní ředitel TCL Europe Frédéric Langin.

Během milánského týdne designu si návštěvníci budou moci prohlédnout i zbrusu novou produktovou řadu TCL Europe pro rok 2023 zahrnující nové televizory Mini LED a QLED Smart TV, domácí spotřebiče a nová koncepční zařízení.

Společnost TCL Europe také 17. dubna uspořádá fyzickou i digitální tiskovou konferenci, na které tuto řadu předběžně představí. Další informace přibudou později.

Tisková konference TCL na Fuorisalone 2023:

Datum: 17. dubna 2023

Čas: 18:00 hod. (CET)

Místo konání: Via Tortona 14 v Miláně

Živý přenos: na YouTube

Informace o prezentaci společnosti TCL na Fuorisalone:

Datum: 17. - 23. dubna 2023

Místo konání: Via Tortona 14, Milán (Tortona Design District)

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

KONTAKT: TCL Global Mason Zhong, +86 755 33311656, pr@tcl.com

Klíčová slova Čína-elektronika-TCL Electronics

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.