Společnost AIT Worldwide Logistics rozšiřuje globální síť a odbornost v oblasti farmaceutické logistiky do Jižní Koreje

Nová provozovna přední společnosti v oblasti řešení dodavatelských řetězců v centru Soulu bude úzce spolupracovat s logistickými týmy pro vědy o živé přírodě po celém světě.

Globální spediční společnost AIT Worldwide Logistics s hrdostí oznamuje svou první provozovnu v 10. největší ekonomice světa, a to v Soulu, která je první z několika plánovaných poboček AIT v Jižní Koreji.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230302005030/cs/

Podle pana Wilsona Lee, prvního viceprezidenta společnosti AIT pro Asii, navazuje rozšiřování působnosti společnosti AIT v Jižní Koreji na stávající pověst společnosti v této zemi, která se vyznačuje vynikající kvalitou přepravy léčiv.

„Strategické rozhodnutí otevřít pobočky v Jižní Koreji je vyvrcholením dlouholetých zkušeností s úspěšným poskytováním služeb zákazníkům společnosti AIT v tomto regionu,“ řekl Lee. „Je to rovněž přirozené řešení pro naše plány dalšího růstu nejen na trhu věd o živé přírodě, ale také v technologickém a průmyslovém sektoru této země.“

„Jsme rádi, že můžeme přivítat tento tým, jelikož přispívá k naší vizi stát se globálním poskytovatelem logistických služeb, který je respektován za poskytování prvotřídních služeb našim zákazníkům v Asii a po celém světě,“ dodal.

Kanceláře v centru Soulu, které mají vybavení pro poskytování spedičních služeb pro leteckou, námořní a pozemní nákladní dopravu a jsou zaměřeny především na podporu vnitroasijských a americko-korejských obchodních tras, se nacházejí jen pár kroků od metra a autobusové dopravy.

Výkonný ředitel společnosti AIT-Korea Myung Kim poznamenal, že Jižní Korea disponuje optimální logistickou infrastrukturou, která díky spojení s významnými zeměmi a městy po celém světě umožňuje podporovat klienty v celé řadě odvětví.

„S polohou mezi Čínou a Japonskem jsme centrem letecké a námořní logistiky spojující oblast Asie a Tichomoří, Eurasii a Ameriku,“ řekl Kim.

Kim dodal, že provozovna plánuje brzy požádat o certifikaci ISO-9001 a certifikace správné distribuční praxe v oblasti léčiv, jakož i o licenci autorizovaného ekonomického distributora.

Nová pobočka v Soulu se připojuje k více než desítce poboček společnosti AIT, které se nacházejí v Asii, a k více než 100 pobočkám po celém světě.

49 Mapo-Daero, Mapo-Gu Unit #901, 9F, Sungwoo Building Soul Jižní Korea 04158

Tel: +82 2 704 1101 Fax: +82 2 704 1102

O společnosti AIT Worldwide Logistics

Společnost AIT Worldwide Logistics je globální spediční společnost, která pomáhá firmám růst díky rozšíření přístupu na trhy po celém světě, kde mohou prodávat a/nebo nakupovat své suroviny, složky a hotové zboží. Již více než 40 let se tento lídr v oblasti řešení dodavatelského řetězce se sídlem v Chicagu spoléhá na poradenský přístup a buduje celosvětovou síť a důvěryhodná partnerství v téměř všech odvětvích, včetně leteckého a automobilového průmyslu, maloobchodu, potravinářství, státní správy, zdravotnictví, špičkových technologií, průmyslu a věd o živé přírodě. Flexibilní obchodní model společnosti AIT, jenž je podpořen nastavitelnou a uživatelsky přívětivou technologií, umožňuje přizpůsobit dodávky ode dveří ke dveřím prostřednictvím námořní, letecké, pozemní a železniční dopravy - a to včas a v rámci rozpočtu. Díky odborným týmovým kolegům, kteří jsou zaměstnáni ve více než 100 pobočkách po celém světě v Asii, Evropě a Severní Americe, nabízí společnost AIT rovněž komplexní služby v oblasti celního odbavení, správy stavu skladových zásob a služeb v bílých rukavičkách. Více informací najdete na adrese www.aitworldwide.com.

Naše poslání

Ve společnosti AIT usilovně hledáme příležitosti, jak si získat důvěru našich zákazníků poskytováním výjimečných logistických řešení po celém světě a zároveň si s náruživostí vážíme našich spolupracovníků, partnerů a komunit.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230302005030/cs/

Kontakty

Matt Sanders Public Relations Manager +1 (630) 766-8300 msanders@aitworldwide.com

800-669-4AIT (4248) www.aitworldwide.com

Zdroj: AIT Worldwide Logistics

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-obchod-farmacie-doprava-AIT Worldwide Logistics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.