ZCG ohlašuje partnerství se stájí Scuderia Ferrari pro sezónu 2023 Formule 1

Skupina Z Capital Group, L.L.C. ("ZCG") dnes ohlásila, že se podpisem smlouvy stala týmovým partnerem závodní stáje Scuderia Ferrari pro sezónu 2023. Díky tomuto partnerství se logo ZCG objeví na týmovém oblečení SF-23 počínaje Velkou cenou Bahrajnu, prvním závodem mistrovství světa Formule 1 sezóny 2023.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230301005702/cs/

“ZCG sdílí neochvějný závazek stáje Scuderia Ferrari k inovacím a dokonalosti,” řekl zakladatel, prezident a generální ředitel ZCG James Zenni. “Toto je jedinečná příležitost být partnerem jedné z nejvíc ikonických sportovních značek a mít vazbu s miliony fanoušků a nadšenců pro Formuli 1 po celém světě. Stáj Ferrari byla ústředním hráčem během dlouhé a legendární historie Formule 1. Jsme nadšení, že podpoříme tým, který vstupuje do sezony 2023 ve snaze o úspěch ve svém rekordním 17. mistrovství.”

“Při účinkování na nejvyšších úrovních ve světě motorismu hledáme vždy partnery, kteří sdílejí naši globální perspektivu a horlivost pro bezpříkladné výkony,” řekl ředitel pro příjmy ze závodů ve Scuderia Ferrari Lorenzo Giorgetti. “Uvítáme ZCG jako týmového partnera a nemůžeme se dočkat, až budeme v nadcházejícím roce stavět na tomto partnerství společně.”

Formule 1, která již je jednou z nejvíc vzrušujících a prestižních motoristických soutěží na světě, zažila v minulých letech nárůst popularity. V samotných Spojených státech zaznamenali v sezóně 2022 napříč každým z jejich 22 víkendů s Grand Prix v průměru o téměř 300.000 diváků více než v předchozí sezóně. Protože pokračuje růst popularity Formule 1 po celém světě, toto partnerství postaví ZCG do jedné řady s jedním z nejvíc proslavených sportovních jmen.

Rok 2023 bude druhým rokem, kdy ZCG podporuje růst Formule 1 jako týmový partner a prvním rokem práce se stájí Scuderia Ferrari.

O ZCG

ZCG je lídr oboru složeného ze správy jmění soukromých trhů, služeb obchodních konzultací, technologického vývoje a řešení.

Za téměř 30 let investovalo vedení ZCG přibližně 30 miliard USD a má v oboru nejlepší výsledky ohledně soukromého kapitálu a úvěrů.

ZCG má přibližně 6,5 miliardy USD AUM (spravovaných aktiv) ve správě jmění a jejími investory jsou někteří z největších a nejvyspělejších globálních institucionálních investorů, včetně penzijních fondů, nadací, fondů, státem vlastněných investičních fondů, centrálních bank a pojišťovacích společností.

ZCG má globální tým sestávající z téměř 400 odborníků. Pro více informací navštivte prosím stránky www.zcg.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230301005702/cs/

Kontakt

Media Tim Ragones / Kate Thompson / Erik Carlson Joele Frank, Wilkinson Brimmer Katcher 212-355-4449

Zdroj: Z Capital Group, L.L.C.

Klíčová slova USA-finance-sporty-automoto-ZCG

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Sport
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.