PRK Partners finalista Chambers Europe 2023

PRK Partners, advokátní kancelář, byla opětovně vybrána mezi pět nejlepších právních firem České republiky a stala se finalistkou soutěže Chambers Europe Awards 2023. Hodnocení právních firem a jejich výběr mezi finalisty je výsledkem rozsáhlého průzkumu trhu a tisíců interview uskutečněných týmem více než 200 nezávislých analytiků ratingové agentury Chambers. Letošní vítěz bude oznámen na slavnostním večeru, který se bude konat 25. května 2023 v hotelu Principe di Savoia v Miláně v Itálii.

Jde o ocenění výjimečného postavení advokátní kanceláře v klíčových jurisdikcích v regionu. Odrážejí též úspěchy jednotlivých právních firem za posledních 12 měsíců, včetně vynikající práce, působivého strategického růstu a výtečnosti v oblasti služeb klientům. Oceňují práci národních a mezinárodních advokátních kanceláří v celém regionu na základě průzkumu prováděného pro účely hodnocení právních firem v direktoráři Chambers Europe Guide.

Chambers k oceněním uvádí: "Být hodnocen a poté i zařazen mezi finalisty Chambers Europe Awards znamená, že advokátní kancelář i její členové jsou na špici právnické profese."

Kontakt:

Soňa Rampulová, MBA

Marketingový manažer PRK Partners

e-mail: sona.rampulova@prkpartners.com

Klíčová slova ČR-právo-služby-firmy-PRK Partners

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.