Společnost SANY brzy představí své nejnovější stavební stroje na veletrhu CONEXPO-CON/AGG

Společnost SANY Group, ("SANY"), světový lídr v oblasti výroby špičkových výrobních zařízení, se připravuje na veletrh CONEXPO-CON/AGG 2023, největší stavební veletrh v Severní Americe a hlavní událost spojující odborníky ze všech hlavních odvětví stavebnictví, který se koná od 14. do 18. března v Las Vegas. Pod heslem "Made for America, Raised in Georgia" bude na stánku společnosti SANY (F9553) k vidění více než třicet strojů, včetně nejnovějšího rypadla a nakladače na elektrický pohon, a řada prezentací výrobků, které ukáží, jak důmyslná technická řešení a profesionální služby společnosti SANY optimalizují spotřebu paliva, maximalizují produktivitu výstavby a poskytují pohotovou zákaznickou podporu.

Mezi nejmodernější řešení společnosti SANY, která prokazují její závazek v oblasti ochrany klimatu, patří platforma pro monitorování emisí uhlíku, která byla vyvinuta ve spolupráci se společností Rootcloud, předním poskytovatelem průmyslových řešení internetu věcí, a která má Číně usnadnit urychlené dosažení cílů v oblasti uhlíkové neutrality. Platforma, která byla nasazena do 18. továrny společnosti SANY, jí umožňuje kvantifikovat a řídit energetickou účinnost provozu.

Systém řízení spotřeby energie společnosti SANY založený na průmyslovém internetu a technologii blockchain mezitím ukazuje schopnost přesně sledovat firemní uhlíkovou stopu z hlediska spotřeby energie a zdrojů a optimalizovat systém společensky odpovědného řízení (ESG).

Elektrické minirypadlo SANY SY19E, které bylo poprvé představeno v Číně v loňském roce, si na veletrhu bauma 2022 v Německu získalo pozornost díky svému jedinečnému designu, všestranným funkcím, tichému provozu a mimořádně dlouhé výdrži baterie. Je vybaveno synchronním motorem s permanentními magnety, vysokým točivým momentem a vlastním integrovaným systémem elektrického pohonu, jehož účinnost přesahuje 95 % a nabízí třídu krytí IP67, testování izolace, detekci napětí a proudu a funkce pro diagnostiku poruch, které zajišťují všestrannou ochranu.

Elektrický nakladač SANY SW956E je kompaktní, ale výkonný stroj poháněný vysoce výkonným synchronním motorem s permanentními magnety, který je schopen vyvinout okamžitý točivý moment 2400 Nm. Jeho inteligentní palubní systém dokáže automaticky upravovat výkon v závislosti na zatížení, rychlosti a dalších podmínkách, a to ve spojení s 282kWh baterií, která po jedné hodině nabíjení dokáže zajistit osm hodin provozu. V oblasti bezpečnosti je stroj vybaven dvouokruhovým hydraulickým brzdovým systémem a konstrukcí s velkým rozpětím a dlouhým rozvorem, jakož i integrovaným inteligentním systémem regulace teploty pro baterii, hnací motor a elektronický řídicí modul, který mu pomáhá snadno zvládat extrémně horké i chladné pracovní podmínky.

Chcete-li se podívat na nejzajímavější produkty společnosti SANY vystavené na veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2020, přejděte na: https://www.youtube.com/watch?v=NxcFIR4g180

Kontaktní informace:

Yolanda, rongy@sanyglobal.com

Prodejní horká linka: +86-731-85835199

Video - https://mma.prnewswire.com/media/2008539/video.mp4

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Čína-stavby-stroje-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.