Kennametal představuje zlatý standard soustružnických destiček se zdokonalenou technologií povlakování

Třída KCP25C s povlakem KENGold™ určuje nový standard pro opotřebení a produktivitu při soustružení oceli

Společnost Kennametal Inc. (NYSE: KMT), přední výrobce nástrojů a řešení pro obrábění kovů, představila novou, výkonnější třídu destiček pro soustružení s pokročilou technologií povrchu. KCP25C s technologií KENGold™ je volbou číslo jedna pro břitové destičky se zvýšenou odolností proti opotřebení a vyšším úběrem kovu pro soustružení oceli.

„Naše vysoce výkonné břitové destičky třídy KCP25C s technologií povlakování KENGold nastavují nový standard pro obráběče pracující v různých scénářích soustružení oceli," říká viceprezident pro globální produktový management Scott Etling. „Tento zlatý standard soustružnických destiček přináší dvojí trefu pro výkonnost: vyšší rychlost úběru kovu a lepší odolnost proti opotřebení, takže naši zákazníci mohou obrábět déle a s vyšší produktivitou a efektivitou než dříve. Zlatý bok destičky navíc usnadňuje vizuální identifikaci opotřebení, maximalizuje využití břitu a snižuje množství odpadu."

KCP25C je nejvhodnější třída karbidu pro soustružnické břitové destičky určené pro všeobecné použití při zpracování různých ocelových materiálů a zajišťuje konzistentní, reprodukovatelný výkon. KENGold je patentovaná technologie vícevrstvého povlakování se zdokonalenými procesy před a po povlakování, které poskytují účinnou tepelnou bariéru pro větší odolnost proti vymílání čelních ploch, k němuž při těchto typech obrábění obvykle dochází.

Klíčové vlastnosti a výhody KCP25C s povlakem KENGold:

• Vyšší odolnost proti opotřebení pro spolehlivější, konstantní životnost nástroje

• Větší houževnatost a nižší vydrolování

• Vylepšená ochrana hran pro větší přesnost a spolehlivost obrábění

• Zlatý bok usnadňuje identifikaci opotřebení a snižuje množství odpadu z nepoužívaných hran

• Umožňuje vyšší řezné rychlosti pro zvýšení rychlosti úběru kovu a větší produktivitu

KCP25C s KENGold je příkladem toho, jak společnost Kennametal díky globálním investicím do modernizace vytváří inovativní, výkonnější výrobky pro své zákazníky. K výrobě povlaku používá společnost nejmodernější technologii chemické depozice z plynné fáze (CVD), zatímco pokročilé technologie lisování a povrchové úpravy zajišťují přísnější limity tolerance než kdykoli předtím pro konzistentnější a spolehlivější životnost nástroje.

Společnost Kennametal uvedla na trh destičky KCP25C s povrchovou úpravou KENGold v nejběžnějších tvarech a provedeních: C, D, S, T, V a W. V dlouhodobém horizontu společnost plánuje rozšířit nabídku KCP25C o další tvary a typy soustružnických destiček - všechny s povlakem KENGold.

Další informace o pokročilé technologii povlakování KENGold a třídě KCP25C naleznete na adrese: https://www.kennametal.com/us/en/products/metalworking-tools/turning/coating-technologies/kengold.html .

O společnosti Kennametal

Společnost Kennametal Inc. s více než 80 lety zkušeností lídra v oblasti průmyslových technologií přináší svým zákazníkům produktivitu prostřednictvím materiálové vědy, nástrojů a řešení odolných proti opotřebení. Možnosti pro přesnější a efektivnější výrobu u ní hledají zákazníci z oblasti leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, všeobecného strojírenství i dopravy. S udržením konkurenceschopnosti jim zde každý den pomáhá přes 8 700 jejích zaměstnanců ve více než 60 zemích. Ve fiskálním roce 2022 dosáhla společnost Kennametal tržeb ve výši přibližně 2 miliardy dolarů. Více informací najdete na www.kennametal.com. Sledujte @Kennametal také na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn a YouTube.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2003464/Kennametal_KENGold.jpg Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2003465/Kennametal_Logo.jpg

KONTAKT: Marketingová komunikace – Kimberly Wilson, tel. 330-240-7004, Kimberly.Wilson@kennametal.com; Vztahy s investory – Michael Pici, tel.: 412-790-0792, Michael.Pici@kennametal.com

Klíčová slova USA-stroje-průmysl-Kennametal

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.