Estonská digitální banka Inbank zahájila spolupráci se sítí autocenter AAA AUTO

Vít Růžička

Vít Růžička

Vít Růžička

Nejrychleji rostoucí estonská banka Inbank, uzavřela spolupráci o financování s největším nezávislým prodejcem ojetých vozů ve střední Evropě Aures Holdings, provozovatelem sítě AAA Auto a Mototechna.

"Jedním z našich produktů je financování dopravních prostředků, zejména ojetých automobilů nebo elektromobilů. Těší nás, že jsme zahájili spolupráci s největším prodejcem v České republice," říká ředitel české Inbank Vít Růžička. Dále dodává: "Evidentně máme v rámci financování co nabídnout na již saturovaném trhu. Naší hlavní výhodou je nejvyšší rychlost vyřízení financování ve své třídě s minimálními vstupy od zákazníka tam, kde informace dokážeme získat z jiných důvěryhodných zdrojů. Zákazník je v podstatě ihned vlastníkem kupovaného vozu a nepožadujeme zápis Inbank v registru vozidel, protože jím kupovaný vůz nijak nehodnotíme."

Průběh žádosti je snadný, rychlý a uživatelsky přívětivý

A právě rychlost celé transakce, její zabezpečení, jednoduchost a snaha co nejméně zatěžovat klienta či prodejce zbytečným papírováním, samozřejmě při splnění všech potřebných legislativních náležitostí, patří mezi hlavní konkurenční výhody financování.

Minimální vstupy k vyřízení žádosti

Vyřízení žádosti trvá u Inbank jen několik minut. Pokud zákazník zvolí plně online cestu, uvádí pouze 5 údajů (rodné číslo, jméno, mobilní telefon, e-mailová adresa a finanční údaje, jako jsou měsíční příjmy a výdaje, např. hypotéky, úvěry, kreditní karty). Po doložení výpisů z účtu pro ověření úvěruschopnosti pak Inbank žádost téměř ihned posoudí a klient tak může být vlastníkem vozidla již v okamžiku prodeje.

Inbank poskytuje úvěr se splatností až 10 let, bez nutnosti akontace a bez povinnosti si zřídit přes banku vázané pojištění vozu.

Inbank je estonská banka s evropskou bankovní licencí, která působí v pěti zemích Evropy, především v Pobaltí a Polsku s více než 850 tisíci kontraktů a 5100 obchodních partnerů, jejichž prostřednictvím, již profinancovala zboží v hodnotě více než 2 miliardy euro. Na český trh vstoupila v polovině předchozího roku.

Kontakt:

Lenka Čílová

Lenka.cilova@nexpro.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-Estonsko-banky-automoto-internet-trh-firmy-Inbank-Nexpro Communication

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.