Společnost Mary Kay Inc. jmenuje Sheryl Adkins-Greenovou ředitelkou pro zkušenosti zákazníků

Sheryl Adkins-Greenová,ředitelka pro zkušenosti zákazníků společnosti Mary Kay

Sheryl Adkins-Greenová,ředitelka pro zkušenosti zákazníků společnosti Mary Kay

Ikonická kosmetická a podnikatelská společnost Mary Kay Inc. v úterý oznámila jmenování Sheryl Adkins-Greenové do funkce Chief Experience Officer (ředitelka pro zkušenosti zákazníků). V nové funkci bude Adkins-Greenová podporovat úspěch podnikání milionů nezávislých kosmetických poradců prostřednictvím 360stupňové integrované zákaznické zkušenosti.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230214005748/cs/

„Ve společnosti Mary Kay nezáleží na ničem více než na uspokojivých zkušenostech našich nezávislých kosmetických poradců a jejich zákazníků,“ řekl Nathan Moore, prezident pro globální prodej a marketing společnosti Mary Kay. „Sheryl má zkušenosti s marketingem zaměřeným na zákazníky a klade důraz na bezkonkurenční služby, a proto se přirozeně hodí na pozici ředitelky pro zkušenosti zákazníků. Je nadmíru zapálená, pokud jde o příležitosti společnosti Mary Kay, a my jsme nadšeni tím, jak její globální strategie bude i nadále měnit životy žen po celém světě.“

Adkins-Greenová, která je ve společnosti Mary Kay od roku 2009, dříve působila jako marketingová ředitelka. I nadále povede divizi Global Brand Experience a interní kreativní agenturu společnosti, které vytvářejí marketingové kampaně, prvky designu multimédií, obsah sociálních médií a integrovanou digitální komunikaci, jež umožňují nezávislým prodejcům poskytovat zákazníkům personalizované kosmetické zkušenosti a služby na míru. Kombinací výzkumu, analýzy dat a předpovědí trendů bude Adkins-Greenová a její tým předjímat potřeby a očekávání nezávislých kosmetických poradců a jejich zákazníků ve více než 35 zemích.

„Mary Kay Ashová vždy říkala: „Představte si každého člověka s neviditelnou cedulí na krku, na které je napsáno Učiňte mě důležitou (důležitým)“,“ uvedla Adkins-Greenová. „Bude to mou mantrou, až se ujmu této nové vzrušující role.“

Adkins-Greenová si do své funkce přináší významné zkušenosti v oblasti strategického plánování, rozvoje podnikání a firemních partnerství. Před nástupem do společnosti Mary Kay zastávala Sheryl vedoucí pozice ve společnostech Alberto-Culver, Cadbury-Schweppes, Citigroup a Kraft Foods. S vyznamenáním získala bakalářský titul v oboru maloobchodu na University of Wisconsin a je držitelkou vysokoškolského titulu v oboru obchodní administrativy z Harvard Business School. V úzkém souladu s posláním společnosti Mary Kay obohacovat životy žen a jejich rodin se aktivně angažuje ve společnosti prostřednictvím nadace Mary Kay Ash Foundation?, jejíž poslání je dvojí: hledání léků na rakovinu postihující ženy a odstranění násilí na ženách.

O Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních bořitelek skleněných stropů, založila v roce 1963 svou vysněnou kosmetickou společnost s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců ve více než 35 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay zavázala posilovat ženy na jejich cestě prostřednictvím vzdělávání, poradenství, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay se věnuje investicím do vědy stojící za zkrášlováním a výrobě špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, doplňků stravy a vůní. Mary Kay věří v obohacování dnešních životů pro udržitelný zítřek, spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci excelence v podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu osob, které přežily domácí násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí k tomu, aby si šly za svými sny. Více informací naleznete na marykayglobal.com, najděte si nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn, nebo nás sledujte na marykayglobal.com, najděte si nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn nebo nás sledujte na Twitteru.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230214005748/cs/

Kontakty:

Mary Kay Inc. Global Communications

newsroom.marykay.com

+1.972.687.5332

media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-kosmetika-služby-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.