Společnost Yanfeng získala od CDP uznání za globální vedoucí postavení v oblasti životního prostředí

CDP potvrzuje výkonnost společnosti Yanfeng již druhý rok po sobě ratingem A-

Přední světový dodavatel automobilového průmyslu, společnost Yanfeng, nedávno dosáhla hodnocení A- od organizace CDP (Carbon Disclosure Project). Společnost získala od CDP již druhé po sobě jdoucí hodnocení A- za globální vedoucí postavení skupiny v oblasti transparentnosti a opatření v oblasti změny klimatu v roce 2022. Celkem bylo hodnoceno téměř 15.000 společností na základě údajů, které předložily organizaci. Společnost Yanfeng také obdržela ocenění Environmental Leadership Award od společnosti CDP China.

- Obrázek je k dispozici na AP Images (http://www.apimages.com) -

CDP je nezisková organizace, která provozuje celosvětový systém zveřejňování informací, který umožňuje investorům, společnostem, městům, státům a regionům řídit jejich dopady na životní prostředí. Každoročně je analyzováno několik tisíc společností po celém světě ohledně jejich strategického přístupu k výzvám spojeným se změnou klimatu a jejich aktivity v oblasti řízení ochrany klimatu jsou hodnoceny na základě komplexního seznamu kritérií. Každoroční proces zveřejňování informací o životním prostředí a hodnocení CDP je všeobecně uznáván jako zlatý standard transparentnosti podniků v oblasti životního prostředí.

"Ve společnosti Yanfeng se snažíme o proaktivní přístup ke zmírňování klimatických rizik. Toto hodnocení potvrzuje, že jsme na správné cestě,“ řekl Gunnar Büchter, Vice President pro Global Sustainability ve společnosti Yanfeng. "Klademe velký důraz na hledání mnoha způsobů, jak snížit naši stopu CO

2 a zvýšit naši udržitelnost. Naši zaměstnanci a obchodní partneři jsou vysoce motivováni k ekologickým aktivitám. Jsem hrdý na to, čeho tým dosáhl a že rok od roku vykazujeme další pokrok.“

Společnost Yanfeng zlepšila své skóre v oblasti zapojení hodnotového řetězce a požadavků na dodavatele souvisejících s klimatem, jakož i cílů v oblasti zvyšování spotřeby nebo výroby nízkouhlíkové energie.

Yanfeng – lídr ve srovnatelné skupině

Společnost Yanfeng začala podávat zprávy před pěti lety a od té doby výrazně zlepšila své hodnocení. Společnost působí v odvětví výroby plastových výrobků a je lídrem mezi svými kolegy v tomto odvětví. Společnost Yanfeng obdržela hodnocení A-, které patří do skupiny lídrů. To je výrazně vyšší než asijský regionální průměr C a průměr odvětví výroby plastových výrobků C.

"Jako náš celopodnikový cíl uhlíkové neutrality usilujeme dosáhnout 100 % celkové spotřeby energie z obnovitelných zdrojů do roku 2030,“ uvedl Büchter.

Všechny evropské závody přešly na obnovitelné zdroje energie do začátku roku 2022 a také další regiony zvýšily využití obnovitelných zdrojů energie. Významného pokroku bylo dosaženo v Číně. Do konce roku 2021 pocházelo celkem 30 % energie z obnovitelných zdrojů.

Rádi vám poskytneme další informace:

Yanfeng International

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss, Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

E-mail: astrid.schafmeister@yanfeng.com

O organizaci CDP

CDP je globální nezisková organizace zabývající se dopady na životní prostředí, která poskytuje platformu pro společnosti, města, státy a regiony, aby mohly podávat informace o svých dopadech na klima, odlesňování a zabezpečení vody. Celosvětová ekonomika považuje CDP za zlatý standard pro podávání zpráv o životním prostředí a my máme největší a nejkomplexnější databázi na světě o tom, jak společnosti, města, státy a regiony měří, chápou a řeší své dopady na životní prostředí. Naším cílem je, aby se environmentální výkaznictví stalo hlavním proudem a poskytovalo podrobné informace a analýzy, které jsou nezbytné pro naléhavá opatření k dosažení světa, který bude bezpečný z hlediska klimatu, bez odlesňování a s bezpečnou vodou.

O společnosti Yanfeng

Společnost Yanfeng je předním světovým dodavatelem automobilů zaměřeným na interiéry, exteriéry, sedadla, elektroniku kokpitu a systémy pasivní bezpečnosti. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 67.000 lidí na více než 240 místech. Její technický tým čítající 4200 odborníků působí v deseti výzkumných a vývojových centrech a dalších regionálních pobočkách a disponuje rozsáhlými schopnostmi včetně vývoje inženýrských řešení a softwaru, návrhu a ověřování testů. Společnost Yanfeng se specializuje na koncepty inteligentních kabin (koncepty inteligentních prostorů pro cestující) a technologie lehkých konstrukcí a pomáhá výrobcům automobilů utvářet mobilitu budoucnosti pomocí špičkových řešení interiérů. Více informací najdete na adrese www.yanfeng.com.

PROTEXT

Klíčová slova Čína-automoto-Yanfeng

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.