Brány osmého ročníku veletrhu 3Dexpo se otevřou v PVA Expo v Letňanech ve dnech 25. - 27. dubna 2023

Po loňském restartu 3Dexpo jsou přípravy na letošní ročník v plném proudu. Největší svátek profesionálů a nadšenců 3D tisku se nezadržitelně blíží. Letos se vracíme do haly číslo 6, kde se na 1000 m2 představí výrobci 3D tiskáren, 3D skenerů, filamentů a dalšího příslušenství pro aditivní výrobu. Výstava a doprovodný odborný program jsou určeny nejen profesionálním tiskařům, ale také nadšencům do 3D tisku.

„Již od prvního ročníku budujeme mosty mezi profesionály a domácími nadšenci 3D tisku. Hlavním posláním veletrhu je popularizace aditivní výroby a pořádáme jej pro všechny, kteří se zajímají o 3D tisk. Své si na výstavě najdou nejen profesionální tiskaři, ale také umělci, architekti, konstruktéři, sochaři, marketéři a nadšení kutilové 3D tisku,” vysvětluje Petr Bláha, jeden ze zakladatelů 3D Arény, neziskové organizace, která 3Dexpo organizuje.

Na jednom místě se mohou účastníci seznámit s nejnovějšími trendy v 3D tisku. Letošní ročník bude opět obohacen o odborné přednášky, které se pořádají v blízkosti haly č. 6.

„Připravujeme také doprovodný program a doufáme, že letos vyjde i oblíbený “Souboj 3D tiskáren”, který se v minulých ročnících před covidem těšil velké oblibě a jeho atmosféra si nezadala se sportovním utkáním,” doplňuje Petr Bláha.

Se vstupenkou na 3Dexpo získají účastníci i volný vstup na souběžně probíhající veletrh Reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií, který se koná v PVA Expo.

Pořadatelem výstavy je 3D Aréna, z. s., jejímž hlavním posláním je popularizace a podpora 3D tisku v České republice. Organizace již dlouhá léta pořádá nejen 3Dexpo, ale i další osvětové eventy, kde propojujeme profesionály a nadšence 3D tisku, budujeme komunitu profesionálních 3D tiskařů a lidí se zájmem o 3D tisk.

Aktuální informace najdete na webových stránkách https://3dexpo.cz nebo na sociálních sítích Facebook a LinkedIn.

Klíčová slova ČR-elektronika-počítače-3D Aréna

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.