Měsíčník Windpower zařadil větrnou turbínu SANY SE-17260 mezi 10 nejlepších větrných turbín na pevnině (5,6 MW a více) roku 2022

Společnost SANY Renewable Energy (dále také jen "SANY" nebo „"společnost") s hrdostí oznamuje, že její větrná turbína SE-17260 byla nedávno jmenována jednou z 10 nejlepších pevninských větrných turbín (5,6 MW a více) roku 2022 měsíčníkem Windpower Monthly, který se zabývá světovou větrnou energetikou. Turbína SE-17260 společnosti SANY Renewable Energy získala toto prestižní ocenění již podruhé za sebou, což svědčí o jejím vynikajícím výkonu, spolehlivosti a účinnosti a o postavení společnosti v celosvětovém odvětví větrné energie.

"Vysoké hodnocení v žebříčku časopisu Windpower Monthly opět potvrzuje pozici společnosti SANY Renewable Energy jako jedné z předních světových společností a inovátorů v oblasti větrné energie. Technologie větrné energie zaujímá vedoucí postavení v celosvětových ekologických inovacích a rychlý vývoj větrné energie představuje novou příležitost, jak levně a účinně využívat obnovitelný zdroj energie a dosáhnout cíle uhlíkové neutrality. Společnost SANY Renewable Energy bude stavět na svých odborných znalostech v oblasti obnovitelných zdrojů energie, aby dosáhla technologického průlomu v oblasti větrné energie a přinesla zákazníkům větší hodnotu díky vysoce kvalitním výrobkům a službám a zároveň vytvořila ekologičtější budoucnost díky inteligentní výrobě," uvedl Zhou Fugui, předseda představenstva společnosti SANY Renewable Energy.

Model SE-17260 společnosti SANY Renewable Energy, který patří do řady 6.XMW, zaznamenal od svého celosvětového debutu na trhu vynikající výsledky. V roce 2022 dosáhl tento generátor impozantního počtu objednávek ve výši 2400 MW a byl instalován v několika projektech v Číně, včetně provincií Sin-ťiang, Vnitřní Mongolsko, Ťi-lin, Kan-su a Che-pej. V témže roce bylo k síti připojeno všech 64 pevninských větrných turbín o výkonu 6,25 MW v rámci sedmého větrného parku Beidaqiao, prvního rozsáhlého komerčního projektu v oblasti větrných elektráren v Číně, který využívá modely řady 6.XMW, a celkový instalovaný výkon projektu dosahuje 400 MW.

Pevninské platformy SANY Renewable Energy řady 6.XMW jsou vybaveny konstrukcí s jedním ložiskem pro hlavní hnací řetěz a nad gondolou mají 35kV transformátor. Větrné turbíny společnosti SANY jsou optimalizovány pomocí nejmodernější řídicí technologie, konstrukce systému a technologie digitální simulace a jsou lehčí, bezpečnější, stabilnější a inteligentnější. Žebříček, který řadí turbínu SE-17260 společnosti SANY mezi nejlepší větrné turbíny na pevnině, zdůrazňuje její silnou konkurenceschopnost na trhu a vedoucí postavení v oblasti technologií.

Do budoucna se společnost SANY Renewable Energy bude i nadále soustředit na svou technologickou vizi vývoje vyšší věže, většího výkonu a nižší hmotnosti s delšími lopatkami a silnějšími inteligentními schopnostmi, čímž bude poskytovat nákladově efektivní řešení větrné energie, která sníží náklady na provoz větrných farem. To nejen pomůže přinést vyšší hodnotu zákazníkům, ale také umožní globální ekonomice urychlit dosažení cílů v oblasti boje proti změně klimatu.

Další informace o společnosti SANY Group najdete na adrese www.sanyglobal.com nebo nás sledujte na Facebooku či YouTube , kde se dozvíte více o našich produktech a nejnovějším vývoji naší společnosti.

Kontaktní informace:

Yolanda Rong, rongy@sany.com.cn

Prodejní horká linka: +86-731-85835199

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2000023/Wind_Turbine_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2000024/Wind_Turbine_2.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Čína-energie-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.