Automobilky zastavují výrobu. U Loudy auta máme!

Automobilky už znovu zastavují výrobu, chybí jim čipy i další díly pro výrobu aut. Čekací doby na nová auta se ještě prodlouží! Ceny nově vyrobených aut přitom vytrvale rostou.

Třeba nová Octavia stojí po nedávné úpravě cen už nejméně 620 tisíc Kč. Nejlevnější model Škoda Scala si objednáte do výroby za 460 tisíc Kč a nová Fabia teď přijde nejméně na 370 tisíc Kč.

Českým motoristům se ale nabízí i jiná - a velmi zajímavá možnost. A to koupě zánovního vozu. Ty jsou k dispozici ihned a za výhodnější cenu!

"Vybírat si u nás můžete z široké nabídky 2000 prověřených automobilů všech značek. Dlouhodobě samozřejmě převažují oblíbené modely automobilek Škoda, Volkswagen a Hyundai," radí Robert Imling, ředitel Louda Auto+.

"Jsme největší prodejce předváděcích a zánovních vozů v České republice," dodává Robert Imling a připomíná: "Většinu vozů v nabídce jsme prodali jako nové a následně je i servisovali, takže známe dokonale jejich historii. Nabízíme je v plné tovární záruce, takže koupě takového zánovního vozu je sázkou na jistotu."

V osmi autocentrech Louda Auto+ mohou zájemci o auto čekat příjemné prostředí, solidní jednání i podstatně více výhod, než v běžném autobazaru.

"Zánovní vůz u nás můžete získat za velmi příznivých finančních podmínek. U mnoha vozů nabízíme nízkou úrokovou sazbu 3,99 procent, někdy dokonce 0 %. U všech aut dokážeme­ sjednat zvýhodněné povinné ručení i pojištění díky našim množstevním slevám u pojišťoven," vysvětluje ředitel Louda Auto+. Další výhodou je i možnost výkupu stávajícího ojetého vozu protiúčtem.

Exkluzivním benefitem je pak možnost získat servisní zvýhodnění na všechny zakoupené vozy. Například u vozu Škoda Karoq můžete na budoucím autorizovaném servisu ušetřit kolem 11.850 Kč ročně.

"V posledním roce si u nás ojetý vůz zakoupily čtyři tisíce tuzemských motoristů, ocenili zejména široký výběr, služby na úrovni nových vozů i poskytované záruky a garance. V neposlední řadě si naši zákaznici chválí dostupnost poboček v regionech. Jen loni jsme se rozrostli o Jihlavu, České Budějovice a Prahu-Zličín," připomíná Robert Imling. Další autocentra Louda Auto+ najdete v Praze-Hloubětíně, Pardubicích, Teplicích a Svitavách.

Před pár dny získal majitel společnosti Pavel Louda titul Středočeský podnikatel roku 2022. I toto prestižní cenění může být důvodem, abyste zavítali na náš web nebo do našich autocenter. A osobně se v Louda Auto+ přesvědčili o tom, kam až se za poslední roky dokázala posunout úroveň prodeje zánovních a ojetých vozů.

Klíčová slova ČR-automoto-trh-firmy-Louda Auto+

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.