Akce Zpátky do práce: Jaká je úroveň vašeho poprázdninového syndromu?

Back to Work Promotion

Back to Work Promotion

Společnost MSI, přední výrobce počítačového hardwaru, vyhlašuje akci Zpátky do práce, která začíná 1. února 2023 (00:01 GMT+8) a končí 28. února 2023 (23:59 GMT+8). Jste po dlouhé novoroční dovolené připraveni vrátit se do práce? Společnost MSI pro vás připravila jednoduchý test poprázdninového syndromu! Na základě vašeho psychického a emocionálního stavu vám pak doporučí to pravé PC řešení, které vám pomůže zvládnout náročné pracovní dny a posílit svou produktivitu. Pokud kvíz dokončíte, získáváte navíc šanci vyhrát moderní LED Lux lampu na monitor od MSI. Účastníci, kteří si doporučené PC řešení MSI skutečně zakoupí, postupují také do slosování o hlavní cenu – monitor MSI MD272QPW.

Svátky mohou být obdobím radosti, ale i stresu. Když pak uplynou, vracíme se do práce v nejrůznější náladě. Jak jste na návrat do práce připraveni vy? Dokončením kvízu a přihlášením na gleam získáváte šanci vyhrát lampu na monitor MSI Modern LED Lux v týdenním slosování. Každý účastník, který si zakoupí doporučené vybavení pro práci a produktivitu od MSI a vyplní registrační formulář do slosování, může navíc vyhrát také monitor MSI MD272QPW. Výsledek slosování bude vyhlášen 30. března 2023 na hlavní stránce akce Zpátky do práce a šťastní výherci budou informováni prostřednictvím registrovaných e-mailů.

Vyzkoušejte náš kvíz, zjistěte, jak těžký je váš poprázdninový syndrom, a soutěžte o ceny: https://cz.msi.com/promotion/Back-to-Work-2023

• MSI aktuálně nabízí také další speciální programy pro spotřebitele. Podrobnější informace naleznete na příslušných webových stránkách.

• Shout Out pro MSI - Vaše recenze může někomu poskytnout potřebnou jistotu. Napište recenzi a dejte nám vědět. Poděkujeme vám skvělou odměnou.

a href="https://cz.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi#creation&business"> https://cz.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi#creation&business

MSI Program odměn - Recenzujte produkt, doporučte přítele nebo se zúčastněte dalších akcí, za které můžete získat až 500 bodů. Zaregistrujte se nyní a odemkněte své exkluzivní výhody!

https://rewards.msi.com/

MSI: https://cz.msi.com/

MSI Facebook: https://www.facebook.com/MSICzechAndSlovak/

MSI Instagram: https://www.instagram.com/msi_czech_slovak/

MSI YouTube: https://www.youtube.com/@MSI

MSI Twitter: https://twitter.com/msitweets

MSI LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/273851/

Přihlaste se k odběru RSS kanálů MSI prostřednictvím https://www.msi.com/rss a sledujte novinky a další informace o našich produktech v reálném čase.

O společnosti MSI

Přední světová herní značka MSI je nejdůvěryhodnějším jménem v oblasti gamingu a elektronických sportů. Našimi zásadami jsou průkopnický design, snaha o dokonalost a technologické inovace. V našich herních sestavách propojujeme extrémní výkon, realistický obraz, autentický zvuk, přesné ovládání a plynulé streamovací funkce, po kterých hráči touží, abychom je osvobodili od pokusů a omylů při sestavování a posunuli herní výkon za hranice možností. Odhodlání překonat naše dřívější úspěchy získalo MSI pozici "značky skutečných hráčů", známé svým herním duchem v celém odvětví! Další informace o našich produktech najdete na adrese https://www.msi.com/.

Veškerá práva k technickému, obrazovému, textovému a jinému obsahu zveřejněnému v této tiskové zprávě jsou vyhrazena. Obsah může být změněn bez předchozího upozornění.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1993757/Back_Work_Promotion.jpg

KONTAKT: Elaine Nian, +886-2-3234-5599#1282, elainenian@msi.com

Klíčová slova ČR-počítače-zábava-MSI

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.