Prodejům Auta Super loni vévodily Mercedes Benz, BMW a Audi

● Prodejům Auta Super loni vévodily Mercedes Benz, BMW a Audi

● Průměrná cena prodaného vozu překročila hranici 2 milionů korun

● Zájem byl i o automobily s cenou přes 10 milionů korun

Celkem 1173 luxusním automobilům našla v loňském roce nové majitele společnost Auta Super, s.r.o., která se zaměřuje na obchodování se zánovními vozy prémiových značek.

Drtivou většinu z celkového počtu bezmála dvanácti set prodaných automobilů tvořily vozy Mercedes Benz, BMW a Audi. Co se týče konkrétních údajů v rámci této nejpopulárnější trojice, vůbec největší zájem projevili zákazníci o modely Mercedes Benz (452), na druhém místě pak byly vozy BMW (341) a na rovnou stovku se vyšplhaly prodeje automobilů Audi. "Oblibu těchto tří německých značek lze vnímat jako tradiční a z pohledu vývoje na trhu můžeme tedy hovořit o dlouhodobém trendu," řekl Jakub Novák, generální ředitel Auta Super.

Jak firma uvádí, průměrná cena prodaného vozu překročila hranici 2 milionů korun. Hlavním důvodem je zaměření na dražší a novější vozy. A i v loňském roce společnost dokázala vyhovět klientům se zájmem o méně obvyklé luxusní značky, jako jsou například Lamborghini, Rolls-Royce, McLaren, Aston Martin nebo Ferrari. "Prodali jsme 73 vozů s cenou vyšší než 5 milionů korun a 6 vozů s prodejní cenou dokonce přes 10 milionů," doplnil Jakub Novák. Jak dodal, stále více zákazníků vítá možnost nechat si dovézt vysněný automobil na objednávku ze zahraničí.

Kontakt:

Patrik Spurný

ředitel rozvoje

patrik.spurny@autasuper.com

O Auta Super

Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu. Více info na www.autasuper.com.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-automoto-trh-firmy-Auta Super

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.