Empire State Building zahajuje oslavy lunárního Nového roku 2023

„Nejslavnější budova světa“ oslavuje rok Zajíce slavnostním aktem osvětlení věže, hudební produkcí, restauračními superkluby Food Pop Upsa slavnostními zobrazeními na Observatoři a v oknech na Pátou Avenue

Empire State Building dnes zahájila oslavy lunárního Nového roku slavnostním aktem osvětlení věže, hudební produkcí; slavnostní vyskakovací reklamou s prodejcem potravin v NYC pekárnou Sheng Mary Bakery; rohovým zobrazením na ikonickém 86. podlaží budovy, tedy Observatoři; a odhaluje instalaci v oknech haly směřujících na Pátou Avenue na počest roku Zajíce čínského zvěrokruhu.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230120005466/cs/

„S radostí pokračujeme v naší každoroční oslavě lunárního Nového roku a v šíření štěstí do čínské komunity zde ve Spojených státech, v Číně a v celém světě,” řekl Jean-Yves Ghazi prezident Observatoře Empire State Building. „Lunární Nový rok je perfektní čas pro čínské návštěvníky, aby si užívali ty nejlepší výhledy v New Yorku a objevili naši nově představenou akci zážitků Observatory Experience a její trojrozměrné exponáty, jak oslavují tento radostný svátek.“

Poprvé od roku 2020 se v Empire State Building konal akt osobního spuštění osvětlení na oslavu čínského Nového roku a Festivalu jara za účasti čínského Generálního konzula v New Yorku. Ceremonie byla zakončena tradičním představením v hale Observatoře.

Ikonická okna haly na Pátou Avenue v ESB byla odhalena, aby ukazovala dynamická zobrazení oslavující rok Zajíce čínského zvěrokruhu se siluetou zvířete mezi barvitými krajinkami čínských lampionů, květin a stromů, což bude vystaveno do 15. února. Rozměrné rohové fotografické zobrazení teď dodává půvab severozápadnímu rohu na 86. podlaží Observatoře s lampiony, květy a květinovými nádobami ve zlatém oblouku. Pekařství Sheng Mary Bakery ze čtvrti Flushing bude sídlit na 86. podlaží a od 20. do 29. ledna nabízet hostům tradiční čínské dárky vždy od otevření až do 3 hodin odpoledne.

Včera večer se newyorčané mohli podívat k nebi a spatřit světově známé osvětlení věže Empire State Building rozsvícené červeně na počest lunárního Nového roku.

Chcete-li více informací o osvětlení věže Empire State Building navštivte on-line

O Empire State Building

Empire State Building, „Nejslavnější budova světa,“ patřící společnosti Empire State Realty Trust, Inc. (ESRT: NYSE), se nad městkou část Manhattan vypíná do výšky 1.454 stop od základny po anténu. Imaginativní nové představení Empire State Building Observatory Experience za 165 milionů dolarů vytváří zcela nový zážitek s vyhrazeným vstupem pro hosty, interaktivním muzeem s devíti galeriemi a s nově vyprojektovaným 102. podlažím Observatoře s okny od podlahy až ke stropu. Jízda na 86. podlaží do světově slavné Observatoře, jediné vyhlídky pod širým nebem otevřené na 360 stupňů s výhledy na New York a dál, orientuje návštěvníky pro celý jejich zážitek z New York City a zahrnuje vše od ikonické historie budovy až po její současné místo v pop kultuře. Zjistěte více na stránkách www.esbnyc.com. Americkým institutem architektů prohlášena za „Nejoblíbenější budovu Ameriky“, nejpopulárnější turistická destinace světa podle společnosti Uber, atrakce č. 1 ve Spojených státech dle Nejlepší volby z nejlepších pro cestovatele na stránkách Tripadvisor 2022 a č.1 mezi atrakcemi New York City podle Lonely Planet, uvítá ročně víc než 4 miliony návštěvníků z celého světa.

Od roku 2011 je budova plně napájena elektřinou z větru jako obnovitelného zdroje a její početná podlaží primárně hostí rozmanitý šik nájemníků kanceláří, jako jsou LinkedIn a Shutterstock, stejně jako maloobchodů např. STATE Grill and Bar, Tacombi a Starbucks. Pro více informací a vstupenky na Observatory Experience navštivte stránky esbnyc.com nebo sledujte Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, YouTube, nebo TikTok budovy.

Kategorie: Observatoř

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230120005466/cs/

Kontakt:

Empire State Realty Trust Brock Talbot 347-804-7863 btalbot@esrtreit.com

Source: Empire State Realty Trust, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova USA-zábava-stavby-Empire State Realty Trust

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.