Saúdská Arábie bude dnes hostit zápas o italský Superpohár mezi Interem Milán a AC Milán

Rijád, hlavní město Saúdské Arábie, bude dnes od 22:00 místního času na stadionu krále Fahda v Rijádu hostit zápas o italský Superpohár mezi mistrem ligy AC Milán a vítězem poháru Interem Milán. Tuto událost pořádá ministerstvo sportu v rámci sportovních podniků 2. ročníku akce Diriyah Season.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005767/cs/

Fotbalovými fanoušky v Saúdské Arábii i ve světě dlouho očekávaný turnaj nabídne napínavý zápas o italský Superpohár mezi dvěma milánskými giganty, Interem, aktuálním držitelem Coppa Italia, a AC Milán. Oba kluby se utkají v impozantním derby.

Saúdská Arábie již dříve hostila italský Superpohár v letech 2018 a 2019, kdy se ve městě Džidda odehrál první ročník mezi Juventusem a Milánem na stadionu King Abdullah Sports City. Druhý ročník se pak odehrál na stadionu King Saud University v Rijádu mezi Juventusem a Laziem.

Království hostí tuto významnou akci v rámci mezinárodních sportovních turnajů a podniků konaných u příležitosti akce Diriyah Season 2022, které pořádá ministerstvo sportu s cílem dosáhnout cílů Vize království pro rok 2030 a jako jednu z iniciativ programu „Kvalita života“. V rámci tohoto programu království pořádá ty nejvelkolepější a nejvýznamnější sportovní akce s cílem zprostředkovat návštěvníkům Diriyah Season skvělé zážitky prostřednictvím úžasných aktivit.

*Zdroj: AETOSWire

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005767/cs/

Kontakt:

Dany Abadie – Výkonný ředitel

dany.abadie@squidnomad.com

Zdroj: Saudi Arabia Ministry of Sport

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Saúdská-zábava-sporty-fotbal-Ministerstvo sportu Saúdské Arábie

Oblast
Blízký východ (bv)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.