KENO získává 49% podíl v české společnosti Frankensolar Eastern Europe s.r.o.

Společnost KENO zahájila strategické partnerství se společností Frankensolar Eastern Europe, jedním z největších distributorů energie z obnovitelných zdrojů v České republice a na Slovensku. Nová společnost v rámci skupiny KENO Group – podobně jako ostatní zahraniční pobočky v Norsku, Německu, Rumunsku, Velké Británii a Maďarsku – posílí její strukturu a zvýší její dosah.

Seznamte se s Frankensolar Eastern Europe!

Společnost Frankensolar Eastern Europe byla založena v roce 2009. S více než 13 lety zkušeností v oboru fotovoltaiky se stala jedním z největších distributorů na českém a slovenském trhu s obnovitelnými zdroji energie. Společnost nabízí širokou škálu produktů pro fotovoltaický sektor, včetně konstrukcí, modulů, střídačů a systémů pro skladování energie. Jedinečnými vlastnostmi společnosti Frankensolar Eastern Europe na trhu, které oceňují zkušení instalatéři, jsou individuální přístup k zákazníkovi, flexibilita a rychlost dodávek.

Jaké výhody spolupráce přinese?

Strategické partnerství mezi společnostmi skupiny KENO a Frankensolar Eastern Europe je dalším krokem v budování evropských struktur společnosti KENO.

„Nová společnost ve skupině posílí struktury a zvýší dosah, přičemž spolupráce mezi KENO Sp. z o.o. a Frankensolar Eastern Europe s.r.o. přinese prospěch oběma stranám. Společnost KENO vyvinula modely spolupráce mezi firmami, jež vedou k dynamickému růstu jak jednotlivých podniků, tak celé skupiny." – Michał Ludwikowski (ředitel pro rozvoj ve společnosti KENO).

Odvětví obnovitelných zdrojů energie je plné výzev a trh se rychle mění. Díky silné skupině, zavedené spolupráci s dodavateli a geografické diverzifikaci zaručuje společnost KENO dostupnost výrobků a stabilitu dodávek. Kromě rezidenčního a komerčního trhu skupina výrazně podporuje rozsáhlé investice, navíc má přiměřeně velké zásoby a tým specialistů. Kromě toho se společnost KENO zaměřuje na nová produktová řešení, jako jsou modulární domy vyrobené technologií CLT (KENO Home https://keno-home.com/), které doplňují portfolio společnosti.

O společnosti KENO Group:

Stabilní partner na trhu s obnovitelnými zdroji energie v Evropě, skupina, do které patří KENO Energy – distributor a výrobce kompletních fotovoltaických systémů se sídlem v Hlivicích, pobočkou ve Varšavě, Německu, Norsku, Rumunsku, Velké Británii a Maďarsku. Strukturu skupiny dále doplňují tyto společnosti: KENO Home – výrobce modulárních domů vyrobených technologií CLT; KENO Energia – společnost obchodující s elektřinou, která umožňuje nákup a prodej vyrobené elektřiny z fotovoltaických zařízení; Emiternet – jeden z největších distributorů v Polsku s nabídkou zahrnující systémy Smart Home; Kensol – značka fotovoltaických modulů, tepelných čerpadel a zařízení pro segment HVAC.

Kontakt: Jakub Wandzel, marketing@keno-energy.com, tel. +48726730013

Klíčová slova Polsko-ČR-energie-ekologie-Frankensolar Eastern Europe-KENO

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.