Discover® Global Network uvádí na trh řešení pro přepravu osob na mezinárodní úrovni

Společnost Discover® pokračuje v rozšiřování rychlých, bezpečných a pohodlných řešení "Tap and Pay“ spolu s dopravními agenturami v Polsku, Španělsku a na Tchaj-wanu.

Discover® Global Network, značky pro společnosti Discover® určená pro platby, spustila řešení "Tap and Pay“ u dopravních agentur a místních akvizičních partnerů, jako jsou EMT Madrid, Metro de Seville a GetNet ve Španělsku, Mennica v Polsku a New Taipei Metro na Tchaj-wanu. Cestující mohou nyní používat své karty Discover, Diners Club International® a karty partnerských aliančních sítí pro bezkontaktní platby v rámci těchto přepravních agentur v nejlepších mezinárodních destinacích.

Vzhledem k tomu, že dojíždění do zaměstnání se stále mění a cestující očekávají flexibilitu ve způsobu placení, přechází přepravní agentury na bezkontaktní platby rychleji než v minulém desetiletí. V únoru 2022 bylo 53 % tranzitních transakcí bezkontaktních, přičemž v srpnu 2020 to bylo 14 %. Celosvětově chce bezkontaktní platby pro systémy přepravy zavést 150 velkých měst.1.

"Řešení Discover® Transit Solution poskytuje cestujícím flexibilitu, aby mohli platit, jak chtějí, a poskytuje bezproblémovou zákaznickou zkušenost,“ uvedla Emily Foshee, viceprezidentka pro produkty a dodávky základní sítě ve společnosti Discover. "Přijímání bezkontaktních plateb od držitelů karet v rámci sítě Discover Global Network může přepravním podnikům pomoci zvýšit objem plateb, snížit provozní náklady a náklady na výběr jízdného.“

"Jsme nadšeni, že můžeme umožnit růst akceptace u dopravních společností, jako jsou EMT Madrid a Metro de Seville ve Španělsku. Držitelé karet Discover® Global Network tak mají při jejich návštěvě příjemnou a bezproblémovou zkušenost,“ říká Rubén Justel, generální ředitel společnosti Getnet Europe.

"Toto řešení nám umožňuje nabídnout lepší zákaznickou zkušenost a usnadnit a zpříjemnit cestování našim cestujícím,“ řekl Jorge Maroto, výkonný ředitel Metro de Sevilla, metra v Seville ve Španělsku.

Řešení pro přepravu osob Discover® („Discover® Transit Solution“) umožňuje přijímat tradiční i bezkontaktní platby za přepravu osob a nabízí přizpůsobitelné možnosti, včetně podpory obchodních zásad pro jízdného za přepravu osob, průkazových produktů (pověřování), bílého značení, bezkontaktních plateb, sdílení rizika první jízdy a odkazu na platební účet.

Společnost Discover spolupracuje s partnery v oblasti přepravy osob v USA od roku 2012 a je využívána Dopravním podnikem v Chicagu (Chicago Transit Authority – CTA), Newyorským dopravním podnikem (NY MTA), městem Albany, NY (CDTA), dopravní společností Dallas Area Rapid Transit (DART) a v Portlandu (Tri-Met). Společnost má také rozsáhlou řadu agentur v USA a po celém světě, které právě přecházejí na bezkontaktní platby, a brzy spustí Discover® Transit Solution v Turecku a Kataru.

Discover Global Network je nejrychleji rostoucí globální platební síť2 s více než 280 miliony držitelů karet, více než 60 miliony obchodních míst přijímání a 1,8 milionu bankomatů a míst pro přístup k hotovosti. Tvoří ji Discover Network, Diners Club International, PULSE® a více než 25 partnerských aliančních sítí po celém světě.

Další informace jsou k dispozici na https://www.discoverglobalnetwork.com/solutions/enable-payments/transit-solutions/ .

O společnosti Discover

Discover Financial Services (NYSE: DFS) je společnost poskytující digitální bankovní a platební služby s jednou z nejuznávanějších značek v oblasti finančních služeb v USA. Od svého založení v roce 1986 se společnost stala jedním z největších vydavatelů platebních karet ve Spojených státech. Společnost vydává kartu Discover® Card, což je průkopník v oblasti amerických peněžních odměn, a prostřednictvím svého bankovnictví nabízí soukromé studentské půjčky, osobní půjčky, půjčky na bydlení, běžné a spořicí účty a vkladové certifikáty. Provozuje celosvětovou síť Discover® Global Network, kterou tvoří Discover Network s miliony obchodníků a místy pro přístup k hotovosti, PULSE®, jedna z předních bankomatových/debetních sítí v zemi, a Diners Club International®, globální platební síť s akceptací po celém světě. Další informace naleznete na adrese www.discover.com/company. www.discover.com/company.

1. ABI Research Open and Closed Loop EMV Acceptance on Transportation Networks, květen 2021

2. Based on signed alliance agreements over the past twelve years with major payment networks within respective countries – studie společnosti Panoramic Research provedená v roce 2020.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230118005110/cs/

KONTAKT:

Sarah Grage Silberman Discover sarahgragesilberman@discover.com

+1-224-405-6029

@Discover_News

Zdroj: Discover Financial Services

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy. (BW)

Klíčová slova USA-doprava-Discover® Global Network

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.