YuanTech Solar získává certifikaci ISO 14001 a ISO 45001

Společnost YuanTech Solar, nový čínský výrobce fotovoltaických panelů, nedávno oznámila, že získala certifikaci ISO 14001 pro svůj systém environmentálního managementu a certifikaci ISO 45001 pro svůj systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Před těmito certifikacemi získala společnost YuanTech Solar také certifikát ISO 9001 pro systém řízení kvality.

Zmíněné certifikace ISO vycházejí z nejkomplexnějších a nejsystematičtějších mezinárodních norem na světě a staly se jednou ze základních podmínek pro výrobu a provoz podniků. Společnost YuanTech Solar absolvovala komplexní audit od společností TÜV SUD a získala certifikáty systému řízení kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, což je nejen požadavkem pro vlastní rozvoj společnosti, ale také důkazem vysoké pozornosti věnované systému řízení.

"Těší nás, že jsme získali tyto certifikáty ISO, které dokazují náš závazek vůči kvalitě, životnímu prostředí a dobrým životním podmínkám zaměstnanců," uvedl zakladatel a generální ředitel společnosti YuanTech Solar Xie Jian.

YuanTech, nová značka v oboru fotovoltaiky, se řídí základními hodnotami „vynikající kvalita, partnerství, odpovědnost a integrita" a jejím cílem je přinášet zákazníkům efektivnější řešení v oblasti využití sluneční energie. Jako hlavní technologii si společnost vybrala novou generaci TOPCon typu N. Od spuštění svého prvního zařízení o výkonu 3 GW společnost vyvinula moduly s 54/60 články vhodné pro použití v domácnostech a moduly se 72 články pro střechy budov a komunální služby. Všechny moduly společnosti YuanTech Solar získaly certifikáty IEC 61215 a IEC 61730 od společnosti TÜV SÜD a postupně také další certifikáty pro regionální trhy, jako jsou CQC, MCS, INMETRO atd.

Pan Xie Jian uvedl, že ve vysoce konkurenčním fotovoltaickém průmyslu se společnost hodlá i nadále držet svého tržně orientovaného přístupu a urychlit zavádění nových technologií pro hromadnou výrobu s cílem poskytovat zákazníkům i v budoucnu vysoce výkonné a vysoce spolehlivé moduly, které splňují veškeré požadavky trhu.

O společnosti YuanTech Solar

YuanTech Solar je technologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a služby nové generace fotovoltaických produktů s technologií TOPCon typu N. Společnost byla založena v lednu 2022 a plánuje investovat 1,5 miliardy jüanů (přibližně 224 milionů USD) do výstavby závodu na výrobu fotovoltaických modulů o výkonu 5 GW v městské prefektuře Čchu-čou v provincii An-chuej. Společnost je odhodlána stát se prvotřídním poskytovatelem čisté energie, a to díky tržně orientovanému přístupu a technologickým inovacím, které jsou její hnací silou ve snaze podpořit transformaci na čistou, nízkouhlíkovou, bezpečnou a účinnou energii.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1960403/YT_logo_Logo.jpg

KONTAKT: +86-21-66278985, marketing@ytsolar.com

Klíčová slova Čína-energie-YuanTech Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.