Dva Domy v pražském Karlíně jsou zkolaudované

Společnost Karlín Group a jeho významný investor Biskupství královéhradecké po necelých dvou letech výstavby úspěšně zkolaudovali multifukční objekt v Křižíkově ulici v pražském Karlíně. Projekt "Dva Domy“ zahrnuje 10 000 m2 rezidenčních a komerčních prostor. Všech 112 interiérově zajímavých bytů je již prodáno. Aktuálně jsou v přízemí domu k pronájmu či prodeji dva velkorysé komerční prostory. Tvář projektu navrhlo uznávané slovinské studio Bevk Perović Arhitekti a výstavbu zajistila společnost Průmstav.

Pestrost karlínského charakteru doplňuje projekt Dva Domy v plném rozsahu. Jedná se o multifunkční objekt, koncept přirozeně propojuje komerční prostory v přízemí domů s hlavní rezidenční částí ve vyšších patrech. Bytové jednotky díky rozmanitosti dispozic nalákaly do Karlína mladé páry, singles a také rodiny či starší páry s touhou po větším prostorovém komfortu.

"Tvoříme vždy domy, které musí do lokality zapadat, dotvářet její tvář a ideálně ji obohatit na dlouhou dobu i svou funkcí. Právě proto vždy pečlivě zvažujeme návrhy architektů českých i zahraničních. Slovinský architekt Vasa J. Perovič se stal absolutním vítězem. Jeho návrh elegantního a nadčasového domu, jenž se vlastně skládá ze dvou domů s dvěma rozlišnými uličními fasádami směrem do Křižíkovy ulice, perfektně využil proluku a přirozeně navázal na okolní výstavbu. Navíc Dva Domy výstavbou dokončily rezidenční blok a zelený vnitroblok získal dokonalou intimnost malého veřejného parku uvnitř celého bloku, který je jednou z drobných, a ne ještě každým objevených ozdob Karlína,“ vysvětluje Serge Boreinstein, prezident Karlín Group.

Komerční prostory v přízemí projektu Dva Domy nabízejí atraktivní půdorysnou plochu 635,7 a 892 metrů čtvereční plochy, se vstupem z Křižíkovy ulice, ale také ze strany parku. Jsou k pronájmu či ke koupi. Dispozičně jsou oba prostory vhodné pro designový showroom, zubařskou ordinaci či zajímavě pojaté kanceláře.

Dva Domy jsou zároveň prvním projektem společnosti Karlín Group, do kterého jako hlavní investor vstoupila katolická církev. Biskupství královéhradecké je dlouhodobým investorem, který klade důraz na etický charakter investic.

Dva Domy / Jeden Karlín

www.dvadomy.cz

Pro více informací či získání obrazových materiálů kontaktujte:

Martina Jašková

Ředitelka komunikace projektu DVA DOMY

martina@gng.cz

Klíčová slova ČR-reality-stavby-firmy-Karlín Group-Graffitti Networks Grafix

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.