Pilíře globálního úspěchu SANY: inovace, skvělý poměr cena/výkon a prvotřídní servis

Xu Ming, senior viceprezident společnosti SANY Group (dále jen „SANY"), světové jedničky ve výrobě špičkových strojů, nedávno přednesl v německém Mnichově hlavní projev pro vedoucí představitele v oboru, v němž zopakoval tři pilíře úspěchu společnosti: vývoj založený na inovacích, důraz na nákladovou efektivitu projektů, který umožňuje získat konkurenční výhodu na globálním trhu, a soustředění na zákaznicky orientované služby.

V projevu Xu vyzdvihl úspěchy, kterých společnost SANY dosáhla v posledních letech, včetně dosažení 330násobného růstu za posledních dvacet let, umístění v žebříčku Forbes Global 2000 , vybudování dvou oficiálně certifikovaných průkopnických, tzv. „lighthouse" zařízení v rámci sítě Světového ekonomického fóra Global Lighthouse Network, která jsou v současnosti jedinými takovými provozy v těžkém průmyslu na světě, a zařazení mezi 5 nejlepších čínských a 80 nejinovativnějších světových společností. Vyzdvihl také hlavní příčinu tohoto úspěchu – pevnou víru vedení společnosti v inovace a trvalé investice do výzkumu a vývoje, včetně mj. otevření nejmodernějšího výzkumného a vývojového centra SANY Global Construction Machinery R&D Center v čínském Kchun-šanu v lednu 2022.

Globálním zákazníkům a prodejcům společnosti SANY předal jasné poselství, že být prémiovou značkou světové úrovně vyžaduje jak kvalitu výrobků prověřenou trhem a časem, tak dostupnou cenu, která je výhodná pro co nejširší skupinu odběratelů. „Nejlepší poměr ceny a kvality je naší hlavní konkurenční výhodou," řekl Xu. Našim klientům pomáháme ušetřit nejméně 30 % jejich provozních nákladů."

Ohledně výzvy fungování ve složitém a proměnlivém globálním ekonomickém prostředí v postpandemické éře Xu uvedl: „Krize často přináší mnoho příležitostí a výzev. Pokud krizi hodnotíme optikou nulového součtu, konečná bilance bude nulová. Volbou vítěze je přijmout realitu a uskutečnit změny. Proč bychom měli být poraženými, a ne vítězi?"

V otázce udržitelného a nepřetržitého rozvoje Xu posluchače ujistil, že společnost SANY trvale vnímá jako nejvyšší prioritu při vytváření maximální hodnoty pro své zákazníky poskytování služeb. „Zákazníci společnosti SANY by nikdy neměli mít obavy o servis nebo dostupnost zařízení. Všechna naše zařízení musí být správně servisována a ošetřována." V loňském roce byla kromě pravidelného a standardního servisu strojních zařízení celosvětově spuštěna servisní kampaň nazvaná „Green Action", která umožňovala bezplatné generální opravy vysloužilých a opuštěných zařízení. Xu také dodal, že společnost SANY zřídila celosvětově 8 regionálních logistických center pro náhradní díly, která jsou připravena uspokojit jakékoli naléhavé potřeby klientů z celého světa.

Hlavní momenty Xuova projevu můžete shlédnout na adrese https://www.youtube.com/watch?v=_nxT5_mTEl8&t=170s .

Woody Wu, wud43@sanyglobal.com

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1982386/1.mp4

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

Klíčová slova Čína-stroje-stavby-průmysl-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.