Případová studie nasazení HELIOS iNuvio v Cestě domů

Cesta domů, z.ú. se rozhodla nasadit nové řešení pokladního systému. Jak probíhalo výběrové řízení? Proč si organizace zvolila pokladní systém HELIOS iNuvio? Máme pro Vás novou případovou studii nasazení pokladního systému HELIOS iNuvio v organizaci Cesta domů.

Cesta domů, z.ú. je nezisková organizace, která prostřednictvím služeb mobilního hospice umožňuje pečování o nevyléčitelně nemocné a umírající děti i dospělé v jejich přirozeném prostředí. Cesta domů, z.ú. rovněž provozuje dobročinné obchody, kde zákazníci mohou nákupem zboží podpořit činnost organizace.

Stávající řešení pokladního systému chtěla Cesta domů, z.ú. nahradit z důvodu sjednocení prodejních oblastí do jednoho systému po připojení dceřiné společnosti. Procesy pokladního systému bylo zároveň třeba zmodernizovat a zautomatizovat, tudíž se organizace Cesta domů, z.ú. rozhodla nasadit nové řešení.

Co byly klíčové parametry při výběru? Jak probíhal celý projekt ve spolupráci s Orange Solutions s.r.o.? Více v naší nové případové studii – zdarma ke stažení zde!

O systému HELIOS iNuvio

HELIOS iNuvio je jeden z nejrozšířenějších českých podnikových informačních systémů. Patří mezi technologicky vyspělé ERP informační a ekonomické systémy zefektivňující veškeré běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje dokonalý přehled o aktuálních výsledcích ve firmě, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci.

Systém HELIOS iNuvio je určen zejména středně velkým firmám, které potřebují stabilní řešení a vysoký výkon podnikového systému. Přináší standardy v oblasti účetnictví a kvalitní prostředí jako základ pro integraci s dalšími systémy, či moduly.

Více o HELIOS iNuvio najdete ZDE.

Orange Solutions s.r.o.

Orange Solutions s.r.o. se zaměřuje primárně na implementaci a podporu ERP systému HELIOS iNuvio (dříve HELIOS Orange). Zákazníkům pomáhá nalézat možnosti, jak může ekonomický systém zlepšit jejich byznys. K tomu využívá špičkových softwarových nástrojů, expertních znalostí technologií a bohatých zkušeností v oboru. Společnost Orange Solutions s.r.o. vznikla v roce 2017 odštěpením od mateřské společnosti Digital Resources a.s.

Více o společnosti Orange Solutions s.r.o. na www.orange-solutions.cz.

Stručně o Digital Resources

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb. Aktuálně patří mezi nejúspěšnější Premier partnery DMS M-Files v České republice a na Slovensku s působností v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence, pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. V rámci dceřiné společnosti poskytuje také podporu a implementaci ERP systému HELIOS iNuvio.

Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Britská obchodní komora, Compas Automatizace, ČEZ ESCO, Deloitte Central Europe Limited, Glatzová & Co., KKCG, Medesa, Medicton Group, PHOENIX lékárenský velkoobchod, PKS Stavby, PRK Partners, Řanda Havel Legal, a další.

Více o Digital Resources na www.digres.cz.

Kontakt:

Kristýna Jandová

Marketing Manager

Digital Resources a.s.

Poděbradská 520/24

190 00 Praha 9

kristyna.jandova@digres.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-počítače-sociální-software-firmy-Digital Resources

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.