MVGM má novou firemní identitu: "Passion for People and Property"

Petra Stiller, Managing Director MVGM Property Management Czech

MVGM, poskytovatel realitních služeb s mezinárodní působností, představuje novou identitu značky. Slogan "Passion for People and Property" (Vášeň pro lidi a nemovitosti) skvěle vystihuje samotnou podstatu MVGM – a tou je porozumění a bezpodmínečný závazek vůči lidem a nemovitostem. S touto novou firemní identitou MVGM vykročilo na cestu své evropské strategie růstu. Po letech silného růstu tak chce správce nemovitostí z Nizozemska, který má sídlo v Rijswijku, vytvořit jednotnou značku s novou korporátní identitou.

Po četných akvizicích a integracích společností, otevření nových poboček a dalším rozšíření nabídky služeb je nová firemní identita důležitým milníkem v procesu růstu společnosti MVGM. Relaunch značky vychází ze strategických úvah o potenciálu rozvoje a má přispět ke zvýšení rozpoznatelnosti značky jako takové a také k posílení její pozice na trhu jako značky zaměstnavatele.

Společnost MVGM se v posledních letech rozrostla v jednoho z největších evropských poskytovatelů realitních služeb. Díky organickému růstu a četným akvizicím zaměstnává MVGM celkem 1500 zaměstnanců ve 41 pobočkách v devíti evropských zemích. Jen v Nizozemsku v současné době tento poskytovatel realitních služeb spravuje celkem 6,1 milionu m2 rezidenčních a komerčních prostor v 17 lokalitách.

Janno de Haas, předseda představenstva MVGM International, říká: "Příslib značky 'Passion for People and Property' hraje ústřední roli v naší nové identitě značky. Chceme ukázat, že se při své práci vždy zaměřujeme na lidi, protože to je podstatou toho, co děláme, ať už jde o naše zaměstnance, nájemce nebo klienty."

Petra Stiller, Managing Director MVGM Property Management Czech, dodává: "Nároky na správu nemovitostí se v posledních letech zvýšily. Už nestačí být jen správcem nemovitostí, musíme s našimi partnery a klienty pracovat jako jeden celek. To souvisí s požadovanou odborností v jednotlivých typech nemovitostí i s rozšířením nabídky služeb. Spektrum je rozmanité a sahá od požadavků na transparentnost a standardy reportingu až po digitalizaci, poradenství ohledně kritérií ESG a implementaci a optimalizaci provozních nákladů. S novou firemní identitou bude MVGM dále rozšiřovat svou vedoucí roli poskytovatele kompletních služeb v oblasti nemovitostí."

O společnosti MVGM

MVGM je přední autoritou v oblasti nemovitostí, největším správcem nemovitostí v Nizozemsku a jedním z největších správců nemovitostí v Evropě. MVGM má specializované týmy pro správu nemovitostí s více než 1500 zaměstnanci v devíti evropských. Společnost kombinuje znalosti a zkušenosti z mezinárodního prostředí se zkušenostmi a znalostmi lokálních trhů a nabízí tak svým klientům plně integrované služby. MVGM poskytuje služby správy nemovitostí pro více než 700 klientů, 3000 nemovitostí s více než 18 miliony m2. MVGM pracuje pro lokální a mezinárodní investory, banky a finančníky, bytová družstva, podnikatele, pojišťovny. Více informací o společnosti MVGM naleznete na adrese https://www.mvgm.com/.

Klíčová slova ČR-reality-trh-firmy-MVGM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.