Makléři v době krize realitního trhu: výhodou je samostatnost a 100% model provize

Současná doba nepřeje realitním obchodům. Vysoké úrokové sazby hypotečních úvěrů, přehnané představy majitelů nemovitostí o jejich prodejní ceně i stagnace na straně poptávky. To jsou faktory ovlivňující aktuální situaci na trhu s nemovitostmi doléhající nejvíce na profesní skupinu realitních makléřů.

"Situace je opačná, než byla v roce 2021, kdy se obrazně řečeno prodalo všechno, co mělo střechu, okna a dveře. To už je nenávratně pryč, přichází doba, která přeje pouze těm nejschopnějším," uvádí jednatel společnosti REALITY PRORADOST Petr Čajan.

Z oboru postupně odcházejí ti, kteří jen využívali ekonomického trendu, ale neinvestovali do budoucnosti svých obchodů ať už budováním databáze klientů, vylepšováním svých pracovních nástrojů, marketingu a servisu při prodeji nemovitostí, nebo vlastním profesním vzděláváním.

"Na naší podzimní konferenci pro franšízanty PRORADOSTi téma krize hodně rezonovalo. Podle toho jsme také volili témata a lektory jednotlivých přednášek. Myslím, že většina z účastníků pochopila, že 100% model za měsíční paušál bez platby procent z provize, na základě něhož působí pod naší značkou, je v této nelehké době nejlepší volba. Samostatnost a autonomní rozhodování v kombinaci s podporou silné značky přináší makléřům sebevědomí a také jasný náskok před konkurencí!" dodal Čajan.

https://youtu.be/GYYQdtcQL8A

Správný profesionál ví: STARÁM SE - ROZHODUJI - ZODPOVÍDÁM - VYDĚLÁVÁM - PRO SEBE! Nikdo mi do toho nemluví a o úspěch se nemusím s nikým dělit. Samostatnost přináší 100% výtěžek z úspěchu, což znamená i možnost pracovat s cenou bez rozhodování nadřízených, příležitost k využití a rozvoji vlastních schopností i možnost samostatného rozhodnutí kam a jak investovat část provize s vizí vylepšování vlastních služeb.

"Přichází doba samostatných realitních makléřů. Věříme tomuto trendu a neustále zlepšujeme nabídku služeb takovým hrdinům dnešní realitní doby. V naší franšíze REALITY PRORADOST jich máme k dnešku okolo dvou stovek a jsem přesvědčen, že počet bude růst. Vítězí ti nejlepší," uzavírá Petr Čajan, jehož společnost je lídrem franšízového partnerství pro realitní makléře s modelem 100% provize.

Více informací na: www.reality-proradost.cz

Kontakt:

info@reality-proradost.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-reality-finance-služby-firmy-Reality Proradost

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.