Jednička v bezpečnosti: GWM TANK se chystá na další světové trhy

Model GWM TANK300 HEV získal 23. prosince nejvyšší, pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti od organizace Australasian New Car Assessment Program (ANCAP).

Organizace ANCAP je jednou z nejpřísnějších světových autorit pro certifikaci bezpečnosti vozidel. Nejnovější testovací standard zahrnuje kategorie „ochrana dospělých osob", „ochrana dětí", „ochrana zranitelných účastníků dopravy" a „bezpečnostní asistent", které kladou vysoké požadavky na bezpečnost při nárazu a inteligentní bezpečnostní systémy. Vozidlo GWM TANK300 dosáhlo ve všech čtyřech testech vynikajících výsledků, a to 88 %, 89 %, 81 % a 85 %.

„Od tohoto typu robustních vozů s pohonem 4x4 se obvykle očekává především výkon v terénu. GWM TANK300 však dokáže díky mimořádnému konstruktérskému úsilí vloženému do konstrukce a technické úrovně tohoto kolosu nabídnout výkon i bezpečnost zároveň," uvedl vedoucí zahraniční divize společnosti GWM Parker Shi.

Na základě globálního systému výzkumu a vývoje společnosti GWM vytvořila značka TANK kompletní systém výzkumu a vývoje pro bezpečnost vozidel podle požadavků nejpřísnějších světových norem, jako je pětihvězdičkové hodnocení Global NCAP a hodnocení Good Rating IIHS-HLDI v Severní Americe. Systém výzkumu a vývoje zahrnuje testy 124 parametrů reflektujících evropské a americké předpisy, projekty související s NCAP a alternativním pohonem vozidel pro zajištění bezpečnosti uživatelů na celém světě.

Značka TANK, jakožto luxusní terénní značka vyšší třídy, kterou GWM reaguje na trend SUV, se zaměřuje na bezpečnost vozidel a svými terénními přednostmi a velkolepým stylem si získala obdiv mnoha uživatelů. Od založení značky TANK v roce 2021 přesáhl celosvětový objem prodeje 200.000 kusů.

Přesvědčivá kvalita produktů platformy GWM TANK přispívá k prudkému nárůstu celosvětového zájmu uživatelů. Inteligentní, profesionální globální off-road platforma TANK nabízí silné hnací ústrojí, vysokou spolehlivost a inteligentní schopnosti pro jízdu v terénu. Díky těmto charakteristikám tak zajistí uživatelům silný terénní výkon, vynikající bezpečnost a komfortní jízdu. Platforma zároveň dokáže nabídnout různé formy pohonu včetně ICE, PHEV a HEV a naplnit tak různorodé potřeby zákazníků.

V současné době nabízí značka GWM TANK založená na této platformě bohatou škálu produktů, jako jsou TANK300, TANK500, TANK700 a TANK800. GWM TANK300 již vstoupil na trh na Blízkém východě, v Číně a Austrálii. GWM TANK500 HEV si odbyl svou celosvětovou premiéru na 39. mezinárodním veletrhu Thailand International Motor Expo 2022.

Modely GWM TANK300 a GWM TANK500 budou v blízké budoucnosti dostupné v dalších zemích. Vysokou hodnotu a jízdní bezpečnost ohodnocenou pěti hvězdičkami nabízí společnost GWM globálním uživatelům také s modely GWM POER, HAVAL H6, HAVAL JOLION a dalšími.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1973941/WechatIMG8812.jpg

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.