Lipatech - první volba pro kompletní zajištění stavebních strojů

Lipatech je dnes již tradiční česká společnost v oblasti stavebních strojů zaujímající významnou pozici na trhu. Aktivity firmy se dělí do tří hlavních segmentů, půjčovna stavebních strojů a mechanizace, dále prodej strojů a náhradních dílův v neposlední řadě i servis. Aktuálně se nachází ve dvou lokalitách - Praha, kde najdete půjčovnu strojů a velkosklad náhradních dílů, v Kojetíně pak sklad náhradních dílů.

Pro náhradní díly je Lipatech velmi silným dodavatelem, jeho rozsáhlé portfolio zahrnuje několik vlastních privátních značek - pod názvem RubberHill produkuje gumové pásy na bagry, dempry a další, značky SOLEG a SOG zaštiťují výrobu podvozkových dílů. Zároveň firma zastupuje značky DIGGA a ESTI IT.

Půjčovna disponuje velkou technikou od rypadel, přes dempry a nakladače, kterou si lze zapůjčit spolu s dalším příslušenstvím, nářadím a stavební technikou. http://www.lipatech.cz

Kontakt:

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Ing. Libor Čech

E: libor.cech@lipatech.cz

T: +420 602 452 243

Klíčová slova ČR-stroje-stavby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.