Více než 6000 autobusů Higer se postaralo o největší fotbalovou událost světa v Kataru

Velkolepá fotbalová akce v Kataru úspěšně skončila 18. prosince 2022 (místního času). Na okruhu Losail International Circuit oslavovali argentinští hráči své prvenství v Kataru v otevřeném autobuse, s vlajkou v ruce a za povzbuzování četných fanoušků. Autobus šampionů společnosti Higer Bus byl svědkem slávy a radosti z mistrovství společně s fanoušky z celého světa.

Dvoupatrový otevřený autobus KLQ6119GS byl pro tuto akci speciálně upraven společnostmi Higer Bus a Mowasalat, katarskou národní dopravní společností. Autobus, posprejovaný argentinskými prvky a nápisem "championship", vezl hráče, aby si vychutnali radost z vítězství a jásot fanoušků připomínající tsunami.

Jako značka osobních autobusů s více než 80% podílem na katarském trhu poskytla společnost Higer během této téměř měsíc trvající akce více než 6000 autobusů, které sloužily jako hlavní dopravní prostředek pro fanoušky a novináře z celého světa při cestě na stadion a zpět. Z toho více než 2000 autobusů pro tuto událost zajišťovalo speciální linkovou dopravu a více než 200 luxusních 12metrových autobusů poskytovalo kyvadlovou dopravu ze Saúdské Arábie do Kataru.

Podle příslušných statistik přepravily autobusy společnosti Higer Bus od začátku akce až do okružní jízdy šampionů v průměru asi 200.000 cestujících denně a téměř 250.000 fanoušků ve špičce, čímž za celou akci dosáhly nového rekordu šest milionů cestujících. Cai Tiefeng, zástupce ředitele oddělení zahraničních zákaznických služeb společnosti Higer Bus, uvedl, že co se týče garance služeb, byl při této akci stanovený nový rekord pro zahraniční servis společnosti Higer, pokud jde o počet vozidel, velikost servisního týmu a počet pracovníků a množství materiálních zdrojů.

Spolehlivou kvalitou a efektivním servisem se vozidla "vyrobená v Číně", která zastupuje společnost Higer Bus, opět prosadila na mezinárodním poli. Pohodlná jízda a efektivní kyvadlová doprava si získaly mnoho pochvalných reakcí od fanoušků i místních zákazníků po celém světě.

"Tyto autobusy jsou skutečně výkonné a jezdí tiše a hladce. V naší zemi je také mnoho autobusů Higer a výrobky vyrobené v Číně jsou velmi populární," řekl kamerunský fanoušek.

"Autobus Higer řídím od Asijských her v Dauhá v roce 2006. Vozidlo je stabilní a jeho uživatelsky přívětivý design přináší lepší zážitek z jízdy," řekl řidič autobusu společnosti Mowasalat.

Během akce sloužily autobusy společnosti Higer také jako vozidla pro přepravu novinářů a kyvadlovou dopravu a získaly uznání světových médií díky "nulovému počtu stížností". Pokud bude probíhat soutěž o nejlepší autobusy, bude společnost Higer Bus, která v posledních letech úspěšně vkročila na špičkové trhy ve Velké Británii, Koreji, Izraeli, Itálii, Bulharsku a Irsku, favoritem na první místo.

Lepší cesta s Higer, lepší cesta spolu. Díky společnosti Higer Bus si svět zamiloval produkty vyrobené v Číně. Mezitím se společnost intenzivně začleňuje do globálního průmyslového řetězce, inovačního řetězce a hodnotového řetězce a vydává se na novou cestu čínských autobusových podniků na globálních trzích.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1972070/1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-Katar-automoto-fotbal-Higer

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.