EVOLVEO EasyPhone LT potvrzuje trvalý zájem o tlačítkové seniorské mobily

EVOLVEO EasyPhone LT

EVOLVEO EasyPhone LT

Tlačítkový EVOLVEO EasyPhone LT je první 4G telefon pro seniory od značky EVOLVEO. Telefon je vybaven dvěma nano SIM sloty pro možnost používání dvou různých telefonních čísel současně. V případě SOS poplachu se telefon lokalizuje pomocí modulu GPS, navíc ke zpřesnění pozice využívá i dosažitelné Wi-Fi sítě, a poté ihned odešle informaci v SMS zprávě. Do telefonu je možné uložit až dva tisíce kontaktů, a navíc i deset fotokontaktů. Zařazením nového modelu EasyPhone LT do své nabídky tlačítkových telefonů potvrzuje značka EVOLVEO trvalý zájem trhu o tlačítkové seniorské mobily.

Snadná obsluha, přehledné a jednoduché menu

EVOLVEO EasyPhone LT má přehledné a jednoduché menu na velkém, barevném 2,8palcovém displeji. Velká praktická tlačítka jsou navzájem oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla je možno nastavit osm rychlých předvoleb nebo využít funkci fotokontakty.

SOS volání a SOS SMS s lokalizací polohy

Telefon je vybaven SOS tlačítkem, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu včetně informace o poloze. Je možné zvolit až pět telefonních čísel, na které bude voláno a zaslána SMS zpráva.

Tři úrovně lokalizace polohy

K určení polohy telefon využívá tři různé technologie podle jejich aktuální dostupnosti - GPS signál, WiFi a mobilní síť GSM. Každá z těchto technologií je pro určení polohy limitována, ale jejich kombinací je telefon schopen podat v dané chvíli a daném místě co nejpřesnější výsledek. Zvyšuje se tak výrazně úspěšnost lokalizace.

Zjištění aktuální GPS polohy z jiného telefonu

Telefon umožňuje zaslat SMS s aktuální polohou do jiného telefonu. To může být důležité v případě, kdy není možné se s držitelem telefonu spojit jiným způsobem. V telefonu lze nastavit kontakty osob, které jsou oprávněny tuto polohu zjišťovat.

Fotokontakty, rychlá volba a 2 000 uložených kontaktů

Pro snadné volání je telefon vybaven funkcí fotokontakty. K deseti vybraným kontaktům lze doplnit fotografii, která usnadní identifikaci volajícího. Pro vyvolání nabídky fotokontaktů stačí jednoduše stisknout jedno tlačítko. Pro dalších osm kontaktů je možné přiřadit tlačítka rychlé volby, která odpovídají číslům 3-9 a tlačítkům M1. Telefon je vybaven velkou pamětí, která umožňuje uložení až dvou tisíc kontaktů.

Vyhrazená tlačítka pro snadné ovládání

Aby bylo ovládání telefonu opravdu snadné, je vybaven několika samostatnými tlačítky. Na telefonu jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, svítilny, fotoaparátu nebo fotokontaktů.

Vestavěné FM rádio Vestavěné FM rádio s automatickým laděním stanic ve spojení se silným reproduktorem zpříjemní poslech oblíbené stanice. Pro příjem signálu rádia není potřeba připojovat sluchátka, anténa je integrována přímo v přístroji.

Dostupnost a cena Tlačítkový telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone LT je k dostání ve dvou barevných variantách (černá a červená) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/ Doporučená koncová cena tlačítkového telefonu EVOLVEO EasyPhone LT je 1 790 Kč včetně DPH.

Kontakt:

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-komunikace-počítače-obchod-Filip Cvetler

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.