Indonésie na cestě k udržitelnosti: UMKM EXPO(RT) BRILIANPRENEUR 2022 představuje 500 vybraných mikro, malých a středních podniků

PT Bank Rakyat Indonesia (BRI) Tbk (IDX: BBRI) pořádá od 1. do 31. prosince virtuální výstavu UMKM EXPO(RT) BRILIANPRENEUR 2022. Akce představí 500 mikro, malých a středních podniků (MSME) z 22 indonéských provincií, které prezentují své výrobky prostřednictvím webových stránek www.brilianpreneur.com. „Letošní akce má upozornit na MSME, které si stanovily cíle v oblasti životního prostředí a udržitelnosti. Jako hybatel rozvoje také nabízíme účastníkům vzdělávání, díky němuž mohou zaujmout na globálních trzích a inspirovat zákazníky ke ‚kreativnímu přijetí kreativity'," říká generální ředitel BRI Sunarso.

V roce 2021 akce úspěšně zprostředkovala 118 kontraktů ze čtrnácti zemí v hodnotě přibližně 72 milionů dolarů. „Tato částka překonala náš cíl pro rok 2021. Máme tedy důvod věřit, že letos dosáhneme ještě větších úspěchů," říká Sunarso.

Akce samotná zahrnuje navazování kontaktů a vzdělávací aktivity, včetně schůzek pro vyhledávání obchodních partnerů a seminářů o cenových strategiích. Tento program má pomoci MSME rozšířit jejich podnikání, mimo jiné i na mezinárodní trhy. K dalším společenským příležitostem patří talk show se zvláštními hosty a udílení cen UMKM.

Zájemci o nákup, kteří se chtějí zúčastnit schůzí pro navazování kontaktů s MSME, se musí zaregistrovat na adrese https://brilianpreneur.com/umkm.

Mikro, malé a střední podniky pro udržitelnost

V rámci prezentace lokálních MSME na světové scéně navázala BRI již před výstavou UMKM EXPO(RT) BRILIANPRENEUR 2022 spolupráci s Ministerstvem pro družstva, malé a střední podniky (Kemenkop UKM) a uspořádala miniaturní výstavu 26 podniků pro summit G20.

4. ročník UMKM EXPO(RT) BRILIANPRENEUR 2022 zahrnuje šest kategorií: Interiérové dekorace a řemeslné výrobky, Potraviny a nápoje, Doplňky a krása, Móda, Zdraví/Wellness a Digitální technologie, kterých se účastní 262 podnikatelek a pět podniků, které posilují emancipaci osob se zdravotním postižením.

Kromě vysoce kvalitního designu musí všechny vystavené výrobky splňovat také nároky na udržitelnost v řadě aspektů včetně emancipace žen, nakládání s odpady a rovného přístupu k příležitostem.

Mezi těmito výrobci inovativních a udržitelných produktů najdeme například i společnost Arana Bike, které se věnuje ruční výrobě bambusových kol. Společnost Arana Bike úspěšně rozšířila své podnikání právě díky programům BRILIANPRENEUR.

„Programy, jako například webové semináře o elektronickém obchodu a schůzky pro vyhledávání obchodních partnerů nám pomohly najít potenciální zákazníky v různých zemích a uplatnit své výrobky na mezinárodním trhu," říká zakladatel Arana Bike Denny Hestiningrum.

Chcete-li se zúčastnit virtuální výstavy, zaregistrovat se k účasti na programu nebo si stáhnout katalog, navštivte http://brilianpreneur.com/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1959881/Cover_BrilianPreneur_1920x1080px.jpg

KONTAKT: Aestika Oryza Gunarto, asistentka společnosti, e-mail: humas@bri.co.id

Klíčová slova Indonésie-hospodářství-firmy-PT Bank Rakyat Indonesia Tbk

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.